בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נפתחה 'ועידת היצאניות העולמית' בברלין 

נפתחה 'ועידת היצאניות העולמית' בברלין

 
 
חדשות נענע 

הוועידה, שתסתיים בעוד ארבעה ימים, תכלול הרצאות בנושא שיפור התנאים, צפייה בסרטי הדרכה, סמינרים מעשיים, וקורס מזורז להגנה עצמית. 'את העבודה אני אוהבת, אך את התנאים אינני מסוגלת לסבול' אמרה אחת המשתתפות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

נראה כי ועידת 14 המדינות, בנוכחותו של ביל קלינטון, לא היתה הוועידה היחידה שנפתחה בברלין בימים האחרונים: מאות יצאניות מרחבי העולם התאספו בבירה הגרמנית, במטרה לשפר את מצבן של העוסקות במקצוע העתיק בעולם.

ספקים הציגו קונדומים שונים, נואמים נשאו דברים בנושאי בריאות וקרנות פנסיה, ופעילות פוליטיות קראו להכרה ולשיפור מצבן המקצועי.

"את העבודה אני אוהבת, אך את התנאים אינני מסוגלת לסבול", אמרה סטפני קלי, בעלת ותק של 20 שנה במקצוע. "אני אוהבת מיניות, אני אוהבת להיות עם גברים שונים, ולמדתי המון מלקוחותיי. כמובן, אני גם אוהבת את הכסף שאני עושה".

אך היא, כמו שאר הקולגות, מתלוננת על העלות הגבוהה של ביטוחי הבריאות וחסרונם של תנאים סוציאליים לעוסקות בתחום.

באות הכנס עסקו גם בהשוואת תעריפי השירותים שהן מעניקות. מסתבר כי בעוד שהגרמניות מרוויחות בין 1000 ל-20000 מרק לחודש, היצאניות מקניה מקבלות דולר אחד בלבד בעבור כל לקוח.

מסוכנות רויטרס נמסר כי הוועידה, שתסתיים בעוד ארבעה ימים, תכלול צפיה בסרטי הדרכה, סמינרים מעשיים, וקורס מזורז להגנה עצמית.

קלי מספרת כי כאשר הגיעה לוועידה, הבחינה בפמלייתו של קלינטון, העושה דרכה לוועידה הכלכלית שהתקיימה בעיר. "חשבתי שביל קלינטון נמצא פה באזור ואולי יקפוץ לבקר אותנו", אמרה באכזבה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by