בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ידיעות אחרונות - במהדורה מצומצמת 

ידיעות אחרונות - במהדורה מצומצמת

 
 
חדשות  נענע

העיתון של המדינה יוצא היום במהדורה מצומצמת לאחר שעקב עיצומי העובדים הודפס בבתי דפוס פרטיים. ההנהלה לעובדים: אם תמשיכו בעיצומים - אל תגיעו לעבודה. גדרות תיל מקיפות את בית העיתון בת"א

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העיתון ידיעות אחרונות יצא הבוקר (ראשון) במהדורה מצומצמת הכוללת רק את עמודי החדשות, ללא מוספים יומיים מצורפים. במקום מוסף הספורט היומי צורף עיתון הספורט של שוקן, "ראשון". בשל המהדורה המצומצמת נמכר העיתון בשקל אחד.

המתכונת המצומצמת נובעת מעיצומי העובדים שחסמו אמש את הכניסה למערכת העיתון וניסו לעצור את עבודות הדפוס. לדברי העובדים הם הצליחו במהלך הלילה להשמיד אלפי עותקים של העיתון.

בשל עיצומי העובדים והמחלוקת בין הנהלת העיתון לעובדי הדפוס, העיתון הודפס במספר בתי דפוס פרטיים בחיפה ובראשון לציון, ורוב העיתונים הודפסו בבית הדפוס של העיתון גלובס.

עיצומי עובדי הדפוס הם במחאה על כוונת הנהלת העיתון לעשות שינויים טכנולוגיים ובשל חששם מפני ניסיון פירוק של ארגונם על ידי ההנהלה.

אתמול בערב ערכו עובדי ידיעות אחרונות הפגנת מחאה מול בית העיתון בת"א. העובדים ניסו להיכנס לבניין, אולם כניסתם נמנעה על-ידי אנשי האבטחה ששכרה ההנהלה וגדרות תיל שההנהלה דאגה להציב סביב לבניין.

ביום חמישי נשלחו מכתבים אל העובדים ובהם אזהרה, כי אם הם מתכוונים להמשיך בעיצומים, אל להם להגיע לעבודה.

עיתונאי ידיעות אחרונות נקראו להקדים ולהעביר את ידיעותיהם למערכת בזמן המשבר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by