בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מתגבר החשש לפגיעה בחייו של ראש הממשלה 

מתגבר החשש לפגיעה בחייו של ראש הממשלה

 
 
חדשות נענע 

בהתייעצות עם בכירים בארגון החליט לאחרונה ראש השב"כ אברהם דיכטר להגביר את האבטחה על ראש הממשלה בעקבות איומים גוברים מצד גורמים בימין הקיצוני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במערכת הביטחון הצטברו בשבועות האחרונים איומים על חייו של ראש הממשלה מצד גורמים שונים בימין הקיצוני. האיומים התגברו לאחר ההחלטה למסור את אבו דיס והכפרים הערבים סמוך לירושלים.

העיתון `הארץ` מדווח הבוקר כי השב"כ מתגבר באחרונה את מערך האבטחה על ראש הממשלה על רקע הידיעות לפיהן גורמים קיצוניים שבו לדון בפגיעה בראש הממשלה. ההחלטה התקבלה ע"י ראש השב"כ אברהם דיכטר בהתייעצות עם כמה מראשי הארגון עור לפני שנציג דור ההמשך ביש"ע, שמעון ריקלין הזהיר מפני רצח פוליטי נוסף. גורמים בשב"כ מסרו כי דבריו של ריקלין רק חיזקו את ההערכות.

עפ"י מקורות בטחוניים בקרב ציבור המתנחלים החלו מאמצים לשבש את מדיניותו של ראש הממשלה מחשש לסכנה הנשקפת להם בהחלטות המשא ומן עם הפלסטינים. המקורות טוענים כי לא התקבלו איומיים ממשיים אם כי בעצם הניסיון לעורר את המתנחלים לפעולות נגד ישנו סיכון מסוים.

העיתון `מעריב` מדווח כי בעיתון השבועי של הישוב קדומים האשים רב היישוב, דניאל שילה את מדיניותו של ראש הממשלה: "מסירת שטחים מארץ ישראל לידי נוכרים היא פשע חמור כלפי העם היהודי. גם הרשעים ביותר מבין השליטים היהודים בארץ לתקופותיה לא עשו זאת מרצונם, זו בגידה. עקב מזימה זו מתחייבת התגייסות כוללת ומקפת כדי לפעול בנחישות ובתבונה לסיכולה."

אמש, בראיון לקול ישראל הזהיר ראש השב"כ לשעבר, כרמי גילון, את הרבנים: "על הרבנים להבין את כובד האחריות המוטל עליהם, ולהיזהר בדבריהם".

בראיון לגלי צה"ל אמר הבוקר השר בנימין בן אליעזר כי יש להתייחס בכובד ראש ובחומרה לכל האיומים על פגיעה בראש הממשלה.

בגלי צה"ל נמסר כי מועצת יש"ע מפרסמת הבוקר הודעה ובה התנגדות תקיפה לכל שימוש באלימות במסגרת המאבק נגד תוכניות ברק. המועצה מאשימה את מקורבי ברק בהכפשה של עשרות אלפי מתנחלים באמצעות שמועות לא מבוססות על סכנה לחייו. "אם לרשויות יש מידע שכזה", אומרים במועצת יש"ע, "יש לפעול מיד ובתקיפות ולא לעסוק בהכפשות".

הרב חיים דרוקמן אומר הבוקר כי כל הגורמים ובכללם גם הרבנים חייבים לקרוא נגד אלימות אך יחד עם זאת יש גם להתריע כי מסירת שטחים היא אסון. כך מדווח הבוקר `הארץ`.

מנכ"ל מועצת יש"ע שלמה פילבר אור אמר הבוקר לקול ישראל כי אין סכנה לראש הממשלה מצד המתנחלים.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by