בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מצבו של הנער הישראלי ששוחרר מהשבי הצ'צ'ני ממשיך להיות קשה  

מצבו של הנער הישראלי ששוחרר מהשבי הצ'צ'ני ממשיך להיות קשה

 
 
חדשות נענע 

עדי שרון, בן ה13 מאושפז בבית חולים צבאי ואינו יכול ללכת בעקבות נמק ברגלו. משרד החוץ פרסם במהלך סוף השבוע הודעת תודה לשלטונות רוסיה על שחרור הנער הישראלי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מצבו של הנער הישראלי עדי שרון שחולץ ברוסיה מידי חוטפיו הצ`צ`נים קשה. שרון בן ה12 מאושפז במחלקה לטיפול נמרץ בבית חולים צבאי לאחר שחוטפיו קטעו שניים מאצבעותיו. הנער אינו מסוגל ללכת על רגליו בגלל נמק שנוצר כתוצאה מקשירה ממושכת של רגליו בשלשלאות.

סגנית שר הקליטה מרינה סולודקין, ששמרה על קשר עם גורמים שונים ברוסיה לאורך כל התקופה בה הוחזק עדי טוענת היום שאפשר היה להביא לשחרורו של הנער לפני זמן רב לאחר שהרוסים הציעו לישראל לבצע עימם פעולת חילוץ משותפת אך לא נענו.

עדי שרון נולד בישראל וכשהיה בן שש נפטרה אמו ממחלת הסרטן. אביו, יוסי, שקע בחובות והחליט להגר לרוסיה ולעסוק בסחר בדים. בשנה שעברה במהלך החופש הגדול החליט עדי לסוע ולבקר את אביו ובמהלך חופשתו הוא נחטף.

שרון הוחזק בבור מצחין בעיר פנזה, כאלף קילומטר ממוסקבה, במשך 11 חודשים. ביום חמישי האחרון פרץ לבית כוח שוטרים מיוחד שחילץ את הנער.

העיתון `ידיעות אחרונות` מדווח הבוקר בגרסתו המקוצצת כי משרץ החוץ פרסם בסוף השבוע הודעת תודה רשמית עבור שלטונות רוסיה על שחרורו של עדי שרון, הישראלי החטוף האחרון ברוסיה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by