בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מרדכי ביקש לדחות את הדיון בהסרת חסינותו 

מרדכי ביקש לדחות את הדיון בהסרת חסינותו

 
 
חדשות נענע 

במהלך סוף השבוע פנה מרדכי ליועץ המשפטי וביקש ממנו לדחות בכמה שבועות את הדיון בועדת הכנסת שהיה אמור להתקיים מחר. השבוע יחליף שחק את מרדכי במשרד התחבורה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ח"כ יצחק מרדכי, שר התחבורה לשעבר, פנה בסוף השבוע ליועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין וביקש ממנו לדחות בחודש ימים את הדיון בועדת הכנסת בבקשה להסיר את חסינותו כדי שיוכל לשקול האם לבקש שימוע.

עורך דינו של מרדכי, דן שינמן עדכן את יו"ר ועדת הכנסת, ח"כ סלאח טריף בפנייתו של מרדכי ליועץ המשפטי וביקש גם הוא לדחות את הדיון בהסרת החסינות.

העיתון `מעריב` מדווח כי טריף הופתע מהבקשה לאחר שבשבוע שעבר פנה אליו מרדכי וביקש לדחות את הדיון בהסרת החסינות למחר כדי שיוכל למסור את גרסתו בדבר ההאשמות נגדו.

עיתון `הארץ` מדווח כי היועץ המשפטי לממשלה ופרקליטת המדינה ידונו היום בבקשת מרדכי, וככל הנראה יסכימו לדחות את הדיון בהסרת החסינות בכמה שבועות. היועץ המשפטי, אליקים רובינשטיין הודיע שבמקרה ומרדכי ישמיע בועדה את גרסתו יתייצב גם הוא ויציג את עיקרי האישומים.

בימים הקרובים יתמנה השר אמנון ליפקין שחק לשר התחבורה במקום מרדכי שהתפטר מתפקידו בעקבות הגשת כתב אישום נגדו. שחק נפגש ביום שישי האחרון עם ראש הממשלה ודן עמו במספר נושאים.

ח"כ דן מרידור, מספר 3 במפלגת המרכז אמור להחליף את שחק במשרד התיירות אך טרם החליט האם הוא מעוניין בתפקיד או להמשיך בתפקידו כיו"ר ועדת חוץ וביטחון. אמש נפגש מרידור עם ראש הממשלה אך טרם התקבלה החלטה סופית.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by