בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: 'טועה מי שחושב שרצח פוליטי יעצור את תהליך השלום' 

ברק: 'טועה מי שחושב שרצח פוליטי יעצור את תהליך השלום'

 
 
חדשות נענע 

ראש הממשלה התייחס לאיומים על חיו, שהצטברו לאחרונה בידי כוחות הביטחון, ברק אמר כי הוא מכבד את מפעל ההתיישבות והוא משוכנע שאנשיו מבינים שתהליכים היסטוריים לא ייעצרו באמצעות התנקשות פוליטית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, התייחס היום (ראשון) בפתח ישיבת הממשלה לחששות הגוברים מפני פגיעה בחיו. ברק אמר כי טועה מי שחושב שרצח פוליטי יעצור את תהליך השלום. "זו איוולת ברמת תפיסת המציאות", אמר ברק.

"אני מכבד את מפעל ההתיישבות ומשוכנע שאנשיו מבינים שתהליכים היסטוריים לא ייעצרו על ידי מעשי התנקשות. אם תהיינה בכלל תוצאות להתנקשות פוליטית הם יהיו בומרנג וירייה ברגל למפעלם של חולמי ולוחמי ארץ ישראל השלמה", אמר ברק. ברק הוסיף כי רצח רבין, שהיה טרגדיה אנושית ולאומית, לא עצר את תהליך השלום. "אם יש דבר שמעצם טבעו הורג את הלגיטימיות של המתיישבים, אלה מעשים מסוג זה", דברי ברק.

מגלי צה"ל נמסר כי יושב ראש האופוזיציה, חבר הכנסת אריאל שרון, אמר היום שהניסיון לייחס את האיומים ברצח על ראש הממשלה לצד הימני של המפה הפוליטית אינם הוגנים. שרון הוסיף כי גם בצד השמאלי של המפה יש שוליים קיצונים.

במערכת הביטחון הצטברו בשבועות האחרונים איומים על חייו של ראש הממשלה מצד גורמים שונים בימין הקיצוני. בהתייעצות עם בכירים בארגון החליט לאחרונה ראש השב``כ, אברהם דיכטר, להגביר את האבטחה על ראש הממשלה בעקבות איומים אלו
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by