בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השבוע בוול סטריט: האם השוורים ימשיכו לדהור? 

השבוע בוול סטריט: האם השוורים ימשיכו לדהור?

 
 
חדשות ביזנס פורטל

לאחר עליה של %19 במדד מניות הטכנולוגיה בתגובה לנתונים כלכליים המסמנים האטה, ינסו השבוע בוול סטריט לא לאבד את המומנטום, וימתינו לאיתותים מהפד ולמדד המחירים לצרכן שיתפרסם ביום שישי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשבוע החולף זינק מדד הנאסד``ק ב-%19 לרמה של 3, 813 נקודות, רמה הנמוכה ב-%6.3 מרמתו בתחילת השנה, וב-%24.5 מרמת השיא במארס. מדד הדאו ג`ונס עלה בשבוע שעבר ב-%4.8 לרמה של 10,795 נקודות, רמה הנמוכה ב-%6.1 מרמתו בתחילת השנה.
הנתונים הכלכליים שפורסמו בשבוע שעבר הצביעו על האטה בצמיחה והביאו לעליה חדה במדדים. השוק היה זקוק נתון כלכלי כלשהו בכדי להשכיב את הדובים לישון, והוא קיבל שלושה בראשם האבטלה, אמר ברי היימן אסטרטג שוק בכיר ב-King&Nussbaum ,Ehrenkranntz, והוסיף כי כעת אפשר להפסיק לדבר על נפילה נוספת במדדים.

רבים מאמינים כי העליות החדות יביאו לשינוי בתחושת המשקיעים. יחד עם ההערכות כי העלאות הריבית של הפד קרובות לקיצן בא השינוי הפסיכולוגי אצל המשקיעים שחוזרים להאמין בשוק, אמרו אנליסטים. סימן לכך ניתן לראות בגידול מסוים במחזורי המסחר. השבוע ימתינו המשקיעים בדריכות לאיתותים מהפד על הצפוי לבוא. רמזים ניתן יהיה לחפש בדבריו של נשיא הבנק של אטלנטה אשר ידבר ביום שני, ובדבריו של נשיא הבנק של סן פרנסיסקו הצפוי לדבר ביום שלישי.

ביום שישי יתפרסם מדד המחירים לצרכן לחודש מאי, הנתון הכלכלי המרכזי השבוע אשר ייתן קריאת כיוון נוספת. באפריל ירד מדד המחירים לצרכן ב-%0.3 כתוצאה מירידה במחירי הנפט. לפי תחזיות וול סטריט צפוי מדד מאי לעלות ב-%0.2. מחירי היבוא והיצוא שיתפרסמו ביום חמישי, ונתוני הפיריון לרבעון הראשון שיתפרסמו ביום שלישי אינם צפויים להשפיע על השוק.

אך יחד עם זאת, מבקשים האנליסטים להדגיש כי עליה מהירה מדי של המדדים עלולה להחזיר את `אפקט העושר` ולהביא לעליה בהוצאות הצרכנים, דבר אשר יחייב את הפד להמשיך ולהעלות את הריבית. לאור זאת ינסו השבוע בוול סטריט להרגיע את הרוחות ולא לאבד את המומנטום החיובי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by