בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערפאת מעוניין להחזיר את השיחות לשטוקהולם 

ערפאת מעוניין להחזיר את השיחות לשטוקהולם

 
 
חדשות נענע 

ערפאת נפגש היום עם ראש הממשלה השבדי. בירושלים נועדו עודד ערן וסאיב עריקאת. בישיבת הממשלה הכחיש ברק את הידיעות כי ישראל הסכימה להעביר לשליטת הפלסטינים 92 אחוזים מהשטחים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יושב ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, מבקש להחזיר לשוודיה את השיחות עם ישראל על הסכם המסגרת, עשרה ימים בלבד לאחר שביקש שהערוץ החשאי יעבור למזרח התיכון. מקול ישראל נמסר כי ערפאת שנועד עם ראש ממשלת שוודיה, פרסון, ברמאללה, קבל באוזניו כי הישראלים לא מסוגלים לשמור על סודיות השיחות ולכן הוא מבקש להחזיר את מסלול השיחות לשטוקהולם.

בירושלים נועדו באותה שעה עודד ערן, ראש צוות המשא ומתן הישראלי עם עמיתו סאיב עריקאת, ראש צוות המשא ומתן הפלסטיני. השניים דנו בביצוע הפעימה השלישית ובסוגיית שחרור האסירים הביטחוניים. השיחות בין שלמה בן עמי לאבו עלא הופסקו לשלושה ימים לצורך התייעצויות.

ראש הממשלה, אהוד ברק, אמר היום בישיבת הממשלה כי הנחה את הנושאים והנותנים מטעם ישראל לא לנהל דיונים בנושא ירושלים. ברק האשים את הפלסטינים בגרירת רגלים במשא ומתן. ברק הוסיף גם כי אין שחר לידיעות שישראל הסכימה להעביר לפלסטינים 92 אחוזים מהשטחים וכי אין בסיס לידיעה כי ישראל מתכוונת להשאיר תחת שליטה פלסטינית 50 אלף מתנחלים.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by