בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עיריית ניו יורק הפסידה 150 : אנשים עירומים צולמו ברחוב 

עיריית ניו יורק הפסידה 150 : אנשים עירומים צולמו ברחוב

 
 
חדשות  נענע

בעירייה ניסו למנוע מהצלם, ספנסר טוניק, לצלם את מה שהוא הגדיר כהתגלמות החופש. אלא, שבית המשפט דחה את טענות העירייה ואיפשר לצלם לרכז 150 אנשים עירומים אל מתחת לגשר בעיר ולצלם אותם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ולהלן הפלא האומנותי מזווית קצת שונה (אי.פי.)
 ולהלן הפלא האומנותי מזווית קצת שונה (אי.פי.)   
גם בית המשפט העליון לא הצליח לעצור את ספנסר טוניק. הצלם הותיק, שכבר נעצר חמש פעמים בשנים האחרונות לאחר שניסה לצלם תמונות עירום ברחבי ניו יורק, הצליח הבוקר לספק את יצריו האמנותיים.

וכך, הבוקר (ראשון) מעט לפני שעלה השחר, יצאו לרחוב 150 גברים רזים, רובם לבנבנים ומקועקעים, התרכזו מתחת לגשר וויליאמסבורג והצטלמו שם כשהם צפופים ועירומים כביום היוולדם.
 
ומזכרת אחרונה בהחלט  (אי.פי.)
 ומזכרת אחרונה בהחלט (אי.פי.)   
בניו יורק, תפסו את האירוע כסמל של האומנות החופשית. טוניק עצמו הגדיר זאת כ"ניצחון של כל אמן בן זמננו שעובד עם גופו של האדם".

תחילתו של הסיפור בקיץ שעבר, אז תבע טוניק לדין את עיריית ניו יורק על שזו לא איפשרה לו לבצע את הצילום ועצרה את האנשים העירומים. הצלם טען כי אין כל חוק האוסר עליו לעשות זאת, עיריית ניו יורק טענה אחרת, ובית המשפט פסק לטובתו.
 
 
לאחר האישור ניגש למלאכת הצילום, ובסופה אמר כי התמונות מבטאות "אורגניזם חי ובתוכו מאות גופות של אנשים היוצרים תמונת נוף שמבטאת בצורה מירבית את היחס שבין אלמוניותו של המרחב הציבורי לעומת זו של גופו האישי של האדם".

ידיעה שפורסמה בסוכנות הידיעות "אי.פי.".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by