בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אולברייט מגיעה היום לישראל, תנסה להביא לכינוס פסגה משולשת 

אולברייט מגיעה היום לישראל, תנסה להביא לכינוס פסגה משולשת

 
 
חדשות נענע 

מזכירת המדינה האמריקאית מגיעה לישראל ותפגש הערב עם ברק ומחר עם ערפאת. האמריקאים מנסים להאיץ את השיחות בין שני הצדדים במגמה להביא לכינוס פסגה משולשת בסוף החודש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזכירת המדינה האמריקאית, מדליין אולברייט, תגיע היום (שני) אחר הצהריים לארץ. אולברייט תיפגש הערב עם ראש הממשלה, אהוד ברק, על מנת לנסות ולקדם את המשא ומתן בין ישראל לרשות הפלסטינית. ברק ינסה לשכנע את אולברייט להפעיל לחץ על יושב ראש הרשות, יאסר ערפאת, על מנת שזה יגלה גמישות בנקודות הנתונות במחלוקת.

אולברייט תנסה להביא לכינוס ועידת פסגה משולשת בסוף החודש בהשתתפותם של ראש הממשלה, ברק, יושב ראש הרשות, ערפאת ונשיא ארצות הברית, ביל קלינטון, במהלכה ייחתם הסכם הקבע.

מחר (שלישי) תיפגש מזכירת המדינה האמריקאית עם ערפאת ועם הנשיא, עזר ויצמן. ביקורה של אולברייט בישראל סוכם בפגישה שערכו ברק וקלינטון בליסבון בשבוע שעבר. ביקורה האחרון של אולברייט בישראל היה בספטמבר 1999 בועידת שארם א-שייח`.

עיתון הארץ מדווח הבוקר כי בירושלים מפרשים את ביקורה של אולברייט כניסיון של קלינטון למצוא דרך לפתרון חילוקי הדעות בין ישראל לפלסטינים, על מנת שניתן יהיה לחתום על הסכם המסגרת לפני סיום כהונתו כנשיא ארצות הברית.

השר חיים רמון העריך הבוקר בגלי צה"ל כי "ניתן יהיה להשיג הסכם עד לסוף תקופת כהונתו של קלינטון בבית-הלבן, אבל ההכרעות האמיתיות שיובילו להסכם, יכולות להתקבל רק על ידי המנהיגים".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by