בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שוחט לפרץ: בוא נדבר 

שוחט לפרץ: בוא נדבר

 
 
חדשות נענע 


בפנייה אישית בראיון לקול ישראל הציע שר האוצר להידבר במקום לשבות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר האוצר אברהם שוחט קורא ליו"ר ההסתדרות עמיר פרץ לפתוח בהידברות במקום לפתוח בשביתה. בפנייה אישית לעמיר פרץ בראיון לקול ישראל אמר שוחט כי "אם חס וחלילה תלך לשביתה, תוטל עליך האחריות לנזקים לעובדים". יו"ר ההסתדרות עמיר פרץ אמר בתגובה כי אם האוצר יקפיא את תהליכי החקיקה, תקפיא ההסתדרות את השביתה המתוכננת. פרץ הגיב גם על הודעת האוצר בה נאמר כי "זו הפעם הראשונה בתולדות מדינת ישראל שהנהגת ההסתדרות מחליטה להשבית את המשק בגלל כוונה של הממשלה", באומרו כי השביתה מכוונת כנגד ניסיונות האוצר לפגוע בהישגי העובדים בהסכמי השכר.


מנכ"ל משרד האוצר בן-בסט הגיב לראשונה על שביתת ההסתדרות באומרו כי האוצר הציע להסתדרות אינסוף ערוצי הידברות ושאינו מבין בשביל מה צריך לשבות, כדבריו. בן בסט כופר בטענתו של חבר הכנסת עמיר פרץ שאמר אתמול שחיכה כל היום לטלפון משר האוצר, כדבריו, אך שום צלצול לא הגיע.

כזכור, אתמול (ראשון) הודיעה ההסתדרות על כוונתה לפתוח ביום שני בשבוע הבא במה שכינה פרץ "השביתה הגדולה והכואבת ביותר בתולדות המשק הישראלי", ללא הגבלת זמן, כל עוד מסרב האוצר להקפיא את יישום תוכנית הרפורמה במס. השביתה תקיף ככל הנראה את כל משרדי הממשלה, בתי החולים הציבוריים, אמצעי התחבורה בים ביבשה ובאוויר, הרשויות המוניציפליות ועוד.
 
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by