בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שר הפנים הרוסי: ביקשתי לזרז את שחרורו של עדי שרון לקראת בואי לארץ 

שר הפנים הרוסי: ביקשתי לזרז את שחרורו של עדי שרון לקראת בואי לארץ

 
 
חדשות נענע 

שר הפנים הרוסי הכחיש כי כוחות הביטחון הרוסים ידעו על מקום הימצאו של שרון כבר לפני חצי שנה. יפגש היום עם שרנסקי וסולדקין לדון בעניינם של שמונה יהודים שמוחזקים כבני ערובה ברוסיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר הפנים הרוסי, ולאדימיר רושאילו, אישר היום (שני) כי ביקש לזרז את חילוצו של הילד עדי שרון, ששוחרר משבי הצצ`נים, לקראת בואו לארץ. רושאילו אמר שביקש זאת משום שציפה לשאלות רבות בנושא עם הגיעו לישראל. מקול ישראל נמסר כי רושאילו דחה את הטענות כי מקום הימצאו של שרון היה ידוע לכוחות הביטחון הרוסים כבר לפני כחצי שנה. לדברי שר הפנים הרוסי פעולת השלטונות בפרשה הייתה טובה מאוד וציין כי כל הנושא היה בפיקוחו של ולדימיר פוטין, נשיא רוסיה.

עדי שרון נחת אתמול (ראשון) בערב בישראל ואושפז במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים שיבא בל השומר. שרון סובל מתת תזונה ושריריו מנוונים והוא אינו יכול ללכת בכוחות עצמו. רופאיו מקווים כי היום יתחיל לאכול ויתאושש במהרה. מלבד טיפול פיזיולוגי צפוי שרון גם לעבר טיפול פסיכיאטרי בגלל החוויות הקשות שעבר במשך החטיפה.

שר הפנים של רוסיה נועד הבוקר עם שר הפנים נתן שרנסקי ועם סגנית שרת הקליטה מרינה סולודקין, ודן עמם בגורלם של שמונה יהודים, המוחזקים ברוסיה כבני ערובה.

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by