בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עונשי מאסר בפועל לארבעה מחמשת נאשמי אסון גשר המכביה 

עונשי מאסר בפועל לארבעה מחמשת נאשמי אסון גשר המכביה

 
 
חדשות נענע 

בית המשפט גזר היום בתל אביב עונשי מאסר בפועל בין שנה ותשעה חודשים לתשעה חודשים על ארבעה מהנאשמים. על הנאשם החמישי, יורם איל, נגזרו שישה חודשי עבודות שירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט שלום בתל אביב גזר היום (שני) בצהרים עונשי מאסר בפועל על ארבעה מחמשת הנאשמים שהורשעו בגרימת מוות ברשלנות באסון קריסת גשר המכביה לפני שלוש שנים. באסון נהרגו 4 ספורטאים אוסטרליים ו-70 נפצעו.

בית המשפט גזר על המהנדס מיכה בר אילן שנה ותשעה חודשים מאסר בפועל ו-21 חודשי מאסר על תנאי. על הקבלנים יהושוע בן עזרא וברוך קרוגלה נגזרו 15 חודשי מאסר בפועל ושנתיים מאסר על תנאי. על בעל חברת ארגונית, אדם מישורי, נגזרו תשעה חודשי מאסר בפועל ו-15 חודשים על תנאי. יושב ראש הוועדה המארגנת של ארועי המכביה, יורם איל, נידון לשישה חודשים של עבודות שרות.

בנוסף על תשלום הפיצויים הפליליים, שככל הנראה יוטל על הנאשמים, מתנהל בימים אלה בבית המשפט המחוזי בחיפה, הליך אזרחי לתשלום פיצויים למשפחות הנפגעים. זאת, בנוסף לפיצויים שכבר שילמה המדינה לתנועת מכבי העולמית, ולמשפחות הנפגעים באוסטרליה.

קולין אלתרמן, אביה של שסה אלתרמן שנפצעה באורח קשה באסון, אמר לקול ישראל כי הוא המום ומזועזע מהעונש הקל שקיבלו הנאשמים. לדבריו העונש המינימלי על עבירות אלו באוסטרליה עומד על ארבע שנות מאסר, "גזר הדין הוא חרפה". אלתרמן התקומם גם על העובדה שיורם אייל לא נשלח לכלא וקרא ליהודים ברחבי העולם להחרים את משחקי המכביה הבאה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by