בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אלבום חדש לשרון חזיז  

אלבום חדש לשרון חזיז

 
 
חדשות נענע 


האלבום החדש של שרון חזיז ייצא לקראת חנוכה. שיר ראשון נוכל לשמוע בחגים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון חזיז יוצאת באלבום מוסיקלי חדש. יהיה זה אלבומה השליש של חזיז, אחרי אלבומה השני "בת הקוסם" שיצא לפני חמש שנים. אתמול חתמה חזיז חוזה מחודש בחברת התקליטים "הד ארצי", ובקרוב תשלים חזיז את הפקת האלבום יחד עם עברי לידר. בכתיבת השירים השתתפו בין השאר ארקדי דוכין, חווה אלברשטיין, פבלו רוזנברג, לידר עצמו (שני שירים) וחזיז בניסיון ראשון ככותבת טקסטים. שיר ראשון לרדיו יצא בחגים והאלבום המוכן יראה אור לקראת חנוכה.

בראיון לעיתון מעריב מספרת חזיז שאת העבודה על האלבום היא התחילה באיסוף החומר, שלא כמו בעבר שם התחילה את הפקת האלבום בבחירת המפיק המוסיקלי. "עשיתי את זה כמעט לבד וזה לקח הרבה זמן כי עד שנוצר הקשר עם עברי לא מצאתי משהו שהרגשתי שלמה לגביו", מספרת חזיז.

חזיז מספרת עוד כי העבודה המשותפת עם לידר החלה בציפיות מינימליות אולם אחרי עבודה משותפת על שיר אחד היא הבינה שלידר הוא האיש שלה להפקה המוסיקלית של האלבום.

הפרידה מבעלה השפיעה גם היא על העבודה באלבום החדש וחזיז מספרת כי האלבום יעסוק ביחסים בין בני זוג ובעיקר בפרידות. "כשהיה לי קשה בחיי הפרטיים שקעתי יותר ויותר בעבודה על האלבום. בשמונה החודשים האחרונים זה היה הדבר הכי משמעותי בחיי", מגלה חזיז.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by