בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נסגר ערוץ התרבות של הפורטל תפוז 

נסגר ערוץ התרבות של הפורטל תפוז

 
 
יוני שדמי

ערוץ התרבות של הפורטל תפוז נסגר, העורכת ו-20 הכתבים פוטרו. עורכת הערוץ: "הערוץ נסגר בצורה מאוד מכוערת". הנהלת תפוז: "המשתמשים עדיין לא בשלים לנושאי תרבות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ערוץ התרבות של הפורטל תפוז, שעסק במחול, ספרות, שירה ואמנות פלסטית - נסגר אתמול. דנה אולמרט, העורכת הפורשת של הערוץ, אמרה בראיון לנענע כי "תפוז סגרו את הערוץ בצורה מאוד מכוערת. ממחר להיום הודיעו לי ולכתבים שהערוץ נסגר. אני מניחה שזה קשור, אולי, לקשיים כלכליים שתפוז נמצא בהם, אבל גם אם זה נכון זה לא מצדיק את הדרך המחפירה בה תפוז התייחס לעובדים שלו".

לטענת גורמים בערוץ, ההחלטה על סגירת הערוץ, שלהערכת אולמרט עלות הפקתו עמדה על כעשרת אלפים שקלים בחודש, היא חלק מהחלטה של הנהלת תפוז לסגור כמה וכמה ערוצי תוכן בגלל עלותם הגבוהה. יש לציין כי נכון לעת כתיבת שורות אלה הערוץ עדיין נגיש.

בתפוז מדגישים שבקרוב יוחלף הערוץבמהדורה אחרת, זולה יותר להפקה. גיא אליאב, מנכ"ל תפוז, בתגובה: "הפיטורין נעשו לחלוטין בהתאם לחוק. מהבחינה המקצועית, הרמה של הערוץ הייתה מאוד גבוהה, אבל הערוץ פשוט לא עמד בציפיות שלנו מבחינת הרייטינג. המשתמשים עדיין לא בשלים לנושאי תרבות".

עוד בנענע
תרבות הולכת ונעלמת

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by