בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ירידות שערים בוול סטריט בסיום המסחר 

ירידות שערים בוול סטריט בסיום המסחר

 
 
חדשות ביזנס פורטל

המגמה המעורבת שאפיינה אמש את המסחר בבורסות בארה"ב, התחלפה כשעה לפני סיום המסחר בירידות שערים ובמימושים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמו שכולנו ציפינו, עלייה שבועית מצטברת של %19 התחלפה אמש, אולי קצת באיחור, בירידות ובפסימיות ``אדומה``. מדד הדאו ג`ונס חתם את המסחר בירידה של כ- % 0.74 לרמה של 10,735.5 נקודות. מדד הנאסד``ק סיים בירידה של % 1.71 לרמה של 3,756.4 נקודות ואילו מדד ה- S&P 500 בירידה של %0.67 לרמה של 1,457.84 נקודות.

אמש נאם נשיא לשכת סניף הבנק המרכזי בסאן פרנסיסקו, רוברט פרי. פרי שאמר כי מוקדם מדי מצד הפד להכריז על ניצחון במלחמה לבלימת התפרצותו של התהליך האינפלציוני. על פניו נראה, כי דבריו היוו אחת מהסיבות להיפוך מגמת המסחר בשעת המסחר האחרונה.

בקרב מניות הטכנולוגיה הבולטות, ניתן למצוא את מניות חברת התקשורת דל וענקית התוכנה, מיקרוסופט, שבלטו מבעד למסך האדום בעליות נאות של %4.5 ו- %4.1 בהתאמה, מניה נוספת שבעליה בעלייה הייתה קוואלקום שהוסיפה לערכה שיעור של %2.5. בקרב היורדות, בלטו מניות חברת הספרים הוירטואלית, אמאזון שנפלו בכ- %7.2, סאן מיקרוסיסטם וארקל שירדו %4.8, סיסקו שאיבדה מערכה %3 ומנית אינטל בירידה של %2.2.

חולשה בולטת נרשמה במזגר הפיננסים. ג`יי פי מורגן איבדה מרמתה %2.7, סיטיגרופ בלטה בירידה של %2.4 ובנק אוף אמריקה נסוגה בשיעור של %4.

חולשה איפיינה אמש את המסחר באגרות החוב. התשואה על סדרת האג``ח הממשלתית ל- 30 שנה רשמה עלייה של 4 נקודות בסיס לרמה של %5.95 בעוד שהתשואה על סדרת האג``ח הממשלתית ל- 10 שנה רשמה עלייה של 5 נקודות בסיס לרמה של %6.17.

מחזור המסחר בבורסת הנאסד``ק הסתכם בכ- 1.5 מיליארד מניות ואילו בבורסת ניו יורק כ- 938 מיליון מניות החליפו ידיים. בשוק המט``ח, נחלש הדולר מול היין ומול האירו.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by