בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האם הסתיים פסק הזמן של נתניהו? 

האם הסתיים פסק הזמן של נתניהו?

 
 
חדשות נענע 

- ראש הממשלה לשעבר מנהל שיחות נפש עם אנשי ימין על רקע הסיכויים לבחירות חדשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו מנהל לאחרונה שיחות נפש עם אנשי ימין מרכזיים ומכה על חטאיו כלפיהם במהלך כהונתו כראש ממשלה, כך מדווח עיתון "מעריב". נתניהו, שהכריז ביום תבוסתו בבחירות לפני כשנה, על לקיחת "פסק זמן" מהחיים הפוליטיים, שומר עדיין על שתיקה תקשורתית, אך יש שאומרים שהוא פועל מאחורי הקלעים להגברת התמיכה בו, על רקע הסיכויים לפיזור הכנסת ולעריכת בחירות חדשות.

אתמול פנה "הפורום הישראלי למען נתניהו" ליועץ המשפטי לממשלה בבקשה לזרז את ההליכים המשפטיים כנגד נתניהו בפרשת עמדי, כדי שיוכל לשוב למרכז הזירה הפוליטית במהרה. "לאור ההתפתחויות בכנסת, עשויה כנסת זו להתפזר והבחירות תערכנה בקרוב," נאמר במכתב, "אנו רואים את העיכובים הללו, כפגיעה קשה בזכויות האדם ובדמוקרטיה הישראלית, שכן נתניהו עסוק בעל כורחו בעניינים אלה ונבצר ממנו לחזור למעגל החיים הפוליטיים". ראש הפורום, חיים כהן, סרב לומר אם המכתב נשלח בתיאום עם ראש הממשלה לשעבר או אם לאו.

סקרים שהתפרסמו לאחרונה החמיאו מאוד לנתניהו, והוא מועמד הימין היחיד שהצליח להשוות את יחסי הכוחות עם ברק. יו"ר הליכוד אריק שרון, לעומת זאת, מפגר בכמעט עשרה אחוז באותם סקרים אחר אהוד ברק.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by