בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: 'העברת החוק - קומבינה מביכה' 

ברק: 'העברת החוק - קומבינה מביכה'

 
 
חדשות נענע 

אומר הערב כי השרים שהצביעו נגד הממשלה, למעשה התפטרו ממנה. עוד מוסיף רה"מ: 'לא תהיינה בחירות; בתוך מספר ימים תקום קואליציה אחרת או קואליציה בעלת כמה שינויים'. עם זאת, משאיר את הדלת לש"ס פתוחה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בראיון שערך בערוץ 2 אמר ראש הממשלה, אהוד ברק, כי השרים שהצביעו היום נגד הממשלה, למעשה התפטרו ממנה. ברק הוסיף כי לא תהיינה בחירות וכי בתוך מספר ימים תקום קואליציה אחרת או קואליציה בעלת כמה שינויים.

כמו-כן, הוסיף כי בקרוב יווצרו "דפוסי פעולה אחרים וחדשים", אך סירב לפרט.

"לא נאפשר לקומבינות ופוליטיקה קטנה להרוס את ישראל. זוהי קומבינה מביכה שאינה מוסיפה כבוד לפוליטיקה הישראלית", אמר.

עם זאת, אמר ברק כי "הדלת לש"ס עדיין פתוחה. לא סגרנו אותה, אך אינני מתכוון לקבל את דפוסי הפעולה שראינו היום".

יש לציין כי אישור החוק בעד הקדמת הבחירות עורר במערכת הפוליטית תגובות קשות. חברי כנסת רבים חשו כי האירועים במשכן הכנסת הפכו את המשחק הפוליטי לפארסה.

יו"ר הכנסת, אברום בורג, אמר כי אי-התפטרות שרי ש"ס "מזנה את המערכת הפוליטית בישראל". השר לביטחון פנים, שלמה בן עמי, אמר כי "זהו יום עצוב לכנסת ולמדינה". בן עמי הוסיף כי תוצאות ההצבעה בכנסת אינה עונה לציפיות האמיתיות של הציבור.

ח"כ אמנון ליפקין-שחק (מרכז) אמר כי המצב הנוכחי "לא יכול להימשך יום אחד נוסף" וכי לדעתו על ראש הממשלה, אהוד ברק, להקים ממשלה צרה, ללא סיעת ש"ס.

יו"ר הליכוד, אריאל (אריק) שרון, הבהיר באופן חד משמעי כי אין בכוונת הליכוד להצטרף לממשלת ברק. "אינני מתכוון להצטרף לממשלתו של ברק", אמר שרון בגלי-צה"ל, "אני מתכוון להחליף את הממשלה".

השר שלמה בניזרי מש"ס אמר לאחר ההצבעה שעדיין ניתן להשיג הסדר שישאיר את המפלגה בממשלתו של ברק. "אנחנו לא רוצים להפיל את הממשלה, אף-אחד לא רוצה ללכת לבחירות, ועכשיו הכדור עובר לראש הממשלה והוא יחליט מה בדעתו לעשות", אמר בניזרי.

ח"כ סילבן שלום מהליכוד העריך בגלי צה"ל כי ברק יתקשה לעמוד בראש קואליציה צרה. "היום זה לא תחילת הסוף של ממשלת ברק, אני חושב שאנחנו כבר נמצאים בסופה של הקדנציה הזאת. ממשלת ברק הגיעה לסוף דרכה", ", אמר שלום, "אהוד ברק עצמו מבין שאין לו גם אופציות. האופציה של ממשלה צרה אינה קיימת, זאת אופציה וירטואלית".
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by