בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בורסות טוקיו וניו-יורק במגעים לקראת הקמת שוק מניות חובק עולם 

בורסות טוקיו וניו-יורק במגעים לקראת הקמת שוק מניות חובק עולם

 
 
חדשות ביזנס פורטל

הבורסה של טוקיו פירסמה היום כי היא החלה במגעים עם בורסות ניו-יורק, יורונקסט ואחרות לקראת הקמה אפשרית של שוק מניות חובק עולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צעד זה מצביע על הנחישות של בורסת טוקיו לא להישאר מאחור במהלך המתגבש לקראת מעבר לשוק מניות בו יתנהל מסחר סביב העולם 24 שעות ביממה. בתוך כך, תתחיל לפעול ב-23 ליוני בורסת הנאסד``ק של יפן, אחות תאומה של בורסת הנאסד``ק האמריקאית.

בשיחות, עליהם דיווחה בורסת טוקיו, נוטלים חלק גם נציגי בורסות סידני, הונג קונג, טורונטו, מקסיקו וסאו-פאולו, ומטרתן היא להציעה אפשרות מסחר סביב השעון למשקיעים ברחבי העולם על ידי יצירת מערכת קישורים בין בורסות מאיזורים שונים בעולם.

בשנה שעברה ניהלה בורסת טוקיו, הבורסה הגדולה ביפן, שיחות עם בורסת ניו-יורק על יצירת קשר למסחר משותף במניות ביניהן. זמן מה לאחר מכן, הודיעה הבורסה של אוסקה, הבורסה השניה בגודלה ביפן, על התקשרות עם בורסת הנאסד``ק.

בורסת יורונקסט, תוצאת המיזוג בין בורסות פריס, אמסטרדם ובריסל, נמצאת זה מכבר במגעים עם בורסת ניו-יורק על התקשרות עתידית. הבורסה נמצאת תחת לחץ למציאת שותפים אסטרטגיים בעקבות הודעת בורסת ה-iX, תוצאת המיזוג בין בורסות לונדון ופרנקפורט, על התקשרות עם בורסת הנאסד``ק.

ריצ`ארד גרסו, מנכ``ל בורסת ניו-יורק, אמר ביום שלישי כי בכוונתו לסכם על תוכנית אשר תקשר בין בורסת ניו-יורק והיורונקסט עד סוף הקיץ.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by