בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פלילים ומשפט 
הרב התחנן, השופט ריחם – ומורשע במעשי סדום בהסכמה בקטין נאסר ל-13 חודשים בלבד 

הרב התחנן, השופט ריחם – ומורשע במעשי סדום בהסכמה בקטין נאסר ל-13 חודשים בלבד

 
פלילים ומשפט |
 

אדם שהורשע בסדרת מעשי סדום במהלך מפגשים מיניים עם קטין שלא מלאו לו 16, לא קיבל את העונש המקסימלי, לאחר שהשופט התרשם מ"מילותיו החמות של הרב, שיצאו מן הלב, ולפיהן שליחת הנאשם אל מאחורי סורג ובריח עלולה להרוס את משפחתו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אדם שהורשע במעשה סדום בהסכנה בקטין בינואר האחרון נשלח ל-13 חודשי מאסר, לאחר שהשופט שמאי בקר התרשם מעדות אופי שנתן רב לטובת המורשע, והחליט שלא להחמיר בעונש. מגזר הדין שהוצא היום נמחקו כל פרטי המעורבים בתיק.

 

המעשים אירעו בביתו של הנאשם ובמקווה, כאשר השניים נהגו לקיים מגעים מיניים כולל חיבוקים, נשיקות ומגע הדדי באיברים אינטימיים, בהסכמת הקטין שעוד לא מלאו לו 16.

 

 
"המעשים אירעו אצל הנאשם ובמקווה, במשך חודשים" (אילוסטרציה)
 "המעשים אירעו אצל הנאשם ובמקווה, במשך חודשים" (אילוסטרציה)   צילום: GettyImages/אימג'בנק 
 
 

הנאשם הזמין לעדות את רבו, שהעיד כי הוא מכיר את הנאשם ומשפחתו למעלה משלוש שנים, ומסייע להם בכלכלת הבית והילדים. על פי עדות הרב, הנאשם גדל בבית קשה ואלים ונפל בעצמו קורבן לניצול מיני, וכך גם אשתו, וכן נטל אחריות למעשה החמור וראה את שרשרת המפגשים כמקרה חד פעמי. הרב הוסיף כי הנאשם משתתף בטיפול במגמה להילחם ביצרו, וכי שליחתו לכלא תפרק את המשפחה ותותיר את אשתו וארבעת ילדיהם ללא תמיכה.

 

המדינה טענה כי בעבירות שכאלו מתחם הענישה הוא בין 20 ל-48 חודשי מאסר בפועל, בשל פער הגילאים בין הנאשם למתלונן, זירת ההיכרות ואופי הקהילה אליה משתייכים שניהם, והתמשכותה של מערכת היחסים על פני מספר חודשים. כמו כן ציינה הפרקליטות כי לנאשם עבירת מין קודמת, והפנתה לתסקיר של שירות המבחן בו התנער הנאשם מהאחריות לגבי העבירה הקודמת, והודה כי אין הוא מבין את חומרת המעשים.

 

ההגנה טענה כי האירועים האחרונים בשרשרת המפגשים המיניים אירעו כשהקורבן היה כשבועיים-שלושה לפני יום הולדתו ה-16, וכי אם היו מתבצעים המפגשים בתאריך מאוחר יותר רק במעט, לא היו במעשים עבירה פלילית.

 

השופט כתב כי "מילותיו החמות של הרב יצאו מן הלב, ולפיהן שליחת הנאשם אל מאחורי סורג ובריח עלולה להרוס את משפחתו. ראיתי את אשת הנאשם מתפללת בירכתי האולם, ושיוותי בדמיוני את ארבעת ילדיהם הקטנים, והלב נשטף בצער וברחמים". עם זאת, השופט ציין הצורך בהגנה על גופם ונפשם של קטינים מפגיעה מינית ברור כשמש, ומידת הפגיעה קשה. בנוסף ל-13 חודשי המאסר קיבל הנאשם גם 8 חודשי מאסר על תנאי במידה של עבירת מין נוספת נגד קטינים, ובשל עוניה של המשפחה, לא יתבקש לשלם פיצוי או קנס.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by