בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב: מניין הגופות של רוצח האינטרנט מגיע ל-9 

ארה"ב: מניין הגופות של רוצח האינטרנט מגיע ל-9

 
 
חדשות נענע 


רוצח האינטרנט מקנזס, האיש שרצח לפחות חמש נשים שהכיר באינטרנט למטרת סקס סאדו-מזוכיסטי, רצח ככל הנראה עוד שלוש נשים ותינוק

 
 
 
 
 
 
 
 
 

רשויות החוק בקנזס בארצות הברית מסרו אתמול (רביעי) כי רוצח האינטרנט הוא ג`ון אדוארד רובינסון, והוא חשוד כי הוא נהג לשוטט באינטרנט תחת הכינוי "שפחה לאדון", להכיר נשים למטרות סקס סאדו-מזוכיסטי ואחר-כך רצח אותן כשלא נענו לדרישותיו.

משרד השריף בקנזס מסר כי בנוסף לחמשת הגופות שנמצאו בימים האחרונים דחוסות בתוך חביות, עוד שלוש נשים ותינוק של אחת מהן הנעדרות מאז שנות ה-80, הן ככל הנראה קורבנות של רוצח האינטרנט.

"אין לנו מושג איך זה ייגמר", אמר התובע המחוזי, פול מוריסון, "אנחנו מקווים שזה ייגמר בתשע גופות אבל אי אפשר לדעת".

רובינסון, 56, נעצר בביתו על ידי המשטרה שמצאה שתי גופות קבורות בתוך חביות, בשטח השייך לרובינסון. אחת מהגופות זוהתה כסוזט טרוטן, בת 28 מדטרויט שעברה להתגורר בקנזס בחודש מרץ, זמן קצר לפני היעלמותה.

התובע המחוזי גילה כי היא עברה לגור בקנזס על פי בקשתו של רובינסו, אותו היא פגשה בחדר צ`ט סאדו-מאזוכיסטי באינטרנט, שם נהג רובינסון לשוטט תחת הכינוי "SLAVEMASTER".

הגופה השנייה זוהתה כאיזבלה לויקה, 22, מקנזס שנעלמה בסתיו שנה שעברה. התובע המחוזי סיפר כי היא ניהלה רומן עם רובינסון ואך עבדה עבורו תקופה מסויימת.

ביום שני מצאו חוקרי המשטרה שלוש גופות נוספות דחוסות בחביות, בתוך מחסן ששכר רובינסון. הגופות נמצאו במצב ריקבון מתקדם והמשטרה מתקשה לזהות אותן.

כחלק מהחקירה, החלה המשטרה להתמקד במקרי היעלמות שלוש נשים באמצע שנות ה-80 היה להן קשר עם רובינסון, שתיים מהן בנות 19 ואחת בת 27 ואם לתינוק. המשטרה מעריכה כי יהיה קשה מאוד למצוא את שרידיהן של הנשים.

על פי החשד, הכיר רובינסון את הנשים דרך ארגון צדקה שהקים ואשר מטרתו לעזור לאימהות לא-נשואות.

רובינסון עצור והערבות שלו נקבעה ל-5 מיליון דולר בשל שתי תלונות שהוגשו נגדו על ידי שתי נשים, אותן תקף לאחר שלא נענו לרצונותיו במהלך קיום יחסי מין. עיתון מקומי בקנזס מדווח כי רובינסון שהה מספר רב של פעמים בכלא מאז שנת 1969, בשל מקרים שונים של גניבות והונאות.

הרשויות ממתינות עתה לתוצאות הנתיחה הפתולוגית של הגופות לפני שתגיש נגד רובינסון כתבי אישום בגין רצח.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by