בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קבוצת גרילה נטלה את האחריות להתנקשות בדיפלומט הבריטי 

קבוצת גרילה נטלה את האחריות להתנקשות בדיפלומט הבריטי

 
 
חדשות  נענע

קבוצת "נובמבר ה- 17" טוענת כי התנקשה בחיי סאונדרס מאחר והוא היה אחראי על תאום מתקפות נאט"ו על יגוסלביה. לחץ בינלאומי צפוי על יוון לפעול נגד חברי הקבוצה שרצחו 21 בני אדם ב- 25 השנים האחרונות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבוצת הגרילה "נובמבר ה- 17" נטלה על עצמה את האחריות להתנקשות אתמול (חמישי) בדיפלומט הבריטי, סטיבן סאונדרס. במכתב לעיתון יומי ביוון, טענו ראשי הארגון כי התנקשו בחייו של הנספח הצבאי של בריטניה ביוון מאחר והוא היה אחראי על תאום מתקפות נאט"ו על יוגוסלביה בשנה שעברה.

חברי הקבוצה רצחו 21 בני אדם מאז 1975, בהם איש הסי-אי-איי. איש מחברי הקבוצה מעולם לא נעצר.

גורמים דיפלומטים אומרים הקהילה הבינלאומית צפויה להפעיל לחץ על יוון לנקוט אמצעים חמורים נגד חברי הקבוצה. ארה"ב טוענת זה זמן רב כי יוון אינה פועלת מספיק במלחמתה בטרור. הלחץ על יוון צפוי לעסוק גם בדרישה לפתח אמצעי אבטחה לקראת האולימפיאדה שאמורה להיערך שם בשנת .2004 ההתנקשות בדיפלומט הבריטי התרחשה סמוך לאצטדיון המרכזי, שבו אמורים להתקיים המשחקים האולימפיים בעוד כארבע שנים.

הבי.בי.סי מדווח כי בריטניה שלחה צוות של מומחי טרור ליוון בעקבות ההתנקשות. דובר משרד החוץ הבריטי מכחיש טענות כאילו הצוות נשלח לאתר את רוצחיו של סאונדרס וטוען כי המומחים אך ורק ייעצו ליוונים ויחקרו את סידורי האבטחה בשגרירות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by