בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
המשפיעים בפלילים 
המשפיעים בפלילים: עבירות צווארון לבן 

המשפיעים בפלילים: עבירות צווארון לבן

 
המשפיעים בפלילים |
 

הלוחש למנהיגים, אנשי הסוד של הטייקונים והאוליגרכים, המחלצים של ליברמן, הפרקליט מפרשת האסיר X, "איש הקרח", והאיש שצירף את פרקליטת מחוז תל אביב. הפרקליטים המשפיעים ביותר בעבירות הצווארון הלבן

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עו"ד אלי זהר

עו"ד אלי זהר
 עו"ד אלי זהר 
 צילום: יח"צ 
 

זהר הוא יו"ר הפירמה "גולדפרב-זליגמן", ונחשב לאחד מעורכי הדין הטובים בישראל בשני העשורים האחרונים. אלי זהר, לוחש על אוזנם של מנהיגים רבים, בעבר ובהווה, כאלה שחשופים לציבור- וכאלה שעבודתם נעשית במחשכים. ייצג את ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט- והמפכ"ל לשעבר משה קראדי.. לזהר אהבה עזה לתחום התרבות, וכל מי שנכנס ללשכתו בבניין אלקטרה, מבחין מיד בצלילים נעימים של מוסיקה קלאסית, המלווים את השיחות המעניינות שמתקימות בלשכתו. מייצג גם את הרב פינטו, אחד הרבנים המשפיעים בישראל.

 

עו"ד רועי בלכר

עו"ד רועי בלכר
 עו"ד רועי בלכר 
 צילום: יח"צ 
 

מאחורי החזות העדינה, מסתתר אחד מעורכי הדין החריפים ביותר שצמחו בישראל בשנים האחרונות. בלכר, שותף בפירמת עורכי הדין ״ גולדפרב- זליגמן״ היה האחרון שחקר את עד המדינה בפרשת הולילנד לפני שהאחרון הלך לעולמו. כתבי הפלילים והמשפט של חדשות 10 דורון הרמן ומאור צור נכחו באופן מקרי באותו הדיון -שלא היה אמור להיות רלוונטי. לבלכר קשר מיוחד לעו״ד אלי זהר, שעליו סיפר בראיון עיתונאי ״ מתעניין בסיפורם של אנשים, ומה שיש להם לומר״. נשוי לשופטת יעל בלכר, ומעיד על עצמו בראיון ל״גלובס״ כחולה על חומוס טוב, ושונא דברים שנאלץ לאכול בדיאטה

 

עו"ד ירון קוסטליץ

עו"ד ירון קוסטליץ
 עו"ד ירון קוסטליץ 
 צילום: סטודיו בן ישי, ע"י ירון קוסטליץ 
 

עו"ד ירון קוסטליץ

 

אחד מעורכי הדין הצעירים ברשימה, בן 37, וכבר רכש מקום של כבוד בליגה של הגדולים. נחשב לאחד מעורכי הדין הטובים ביותר בתחום הצווארון הלבן. מצטיין דיקאן של הפקולטה למשפטים, ששימש בעבר כשש שנים כעוזר בכיר לתובעת הצבאית הראשית. נבחר בשנים האחרונות ברשימת עורכי הדין הטובים, על ידי מספר כלי תקשורת. עזב לפני כחודשיים את משרדו של יעקב ויינרוט ופתח משרד משלו. בין לקוחותיו ניתן למצוא את שר החוץ אביגדור ליברמן, הרב הראשי לשעבר בקשי דורון, בועז הרפז, מיכאל צ'רנוי ועמוס לוזון.

 
 

עו"ד גיורא אדרת

עו"ד גיורא אדרת
 עו"ד גיורא אדרת 
 צילום: יח"צ 
 

אדרת הוא מסוג הפרקליטים השקטים שעבודתם המקצועית גורמת לכתבים רבים להזיע. אדרת ביחד עם עורך הדין יעקב ויינרוט ייצגו בין הייתר את שר החוץ אביגדור ליברמן, שזוכה בפרשת השגריר. אדרת ייצג גם בפרשת "הילד שירה בילד" ביישוב רעות, את אביו של הנער היורה.

 

עו"ד נתי שמחוני

 

נתי שמחוני הוא מבעלי המשרד אדרת-שמחוני. תיקים: ייצג את אביגדור ליברמן בתיק השגריר ובתיק העיקרי, את ראש עיריית בת ים שלומי לחיאני, תיק צבי בר ראש עיריית רמת גן לשעבר, פרשת רמדיה, פרשת שופרסל. חובב כדורגל ואוהד שרוף של קבוצת בני יהודה, חובב כתיבה וקריאה.

 

עו"ד יעקב ויינרוט

עו"ד יעקב ויינרוט
 עו"ד יעקב ויינרוט 
 צילום: יח"צ 
 

לשכתו של ויינרוט מעידה יותר מכל על האדם והפרקליט. למרות שהוא נמנה על האסכולה הישנה של עורכי הדין, קדמת הטכנולוגיה עוטפת כל פינה במשרד. כמו שהפיסקה מתעדכנת, כך גם הכלים שעומדים לרשותו, והוא מנצל את כולם. ייצג בעבר את ראש הממשלה בנימין נתניהו, נשיא המדינה עזר ויצמן, אביגדור ליברמן, רפאל איתן, מאיר שטרית, ניצב יעקב גנות, ניצב יאיר יצחקי, המועמד לנגיד בנק ישראל יצחק מוריץ, סאלח טריף ועוד.

 
עו"ד בעז בנצור
 עו"ד בעז בנצור 
 צילום: יח"צ 
 

עו"ד בעז בנצור

 

בעז בנצור לא מרבה להתראיין וכנראה שאת שמו שמעתם רק בתיקים הגדולים ביותר. איש סוד ויועץ לצמרת אנשי הציבור, התיקים הבולטים שלו השנה הן ניסו שחם מפקד מחוז ירושלים שהודח מתפקידו ונאשם בהטרדה מינית ומה שלא כולם יודעים בנצור מעורב בצורה כזו או אחרת בפרשת האסיר x בן זיגייר.

 
נבות תל צור
 נבות תל צור 
 צילום: חדשות 10 
 

עו"ד נבות תל צור

 

עיתונאים ועוכי דין רבים מסכימים על דבר אחד, שנת 2013 הייתה השנה של נבות וביססה אותו במעמד של צמרת הפרקליטים במדינת ישראל. חוץ מתיק הולילנד הוא ייצג את יעקב ויינרוט וצבי בר. ההסכמה הגורפת היא שבתחום הזה של עבירות צווארון לבן, תל-צור בולט במיוחד.

 

עו"ד ליאור אפשטיין

עו"ד ליאור אפשטיין
 עו"ד ליאור אפשטיין 
 צילום: יח"צ 
 

"הפייטן" - ליאור אפשטיין פותח את הבוקר שלו עם אימון כושר, וקפה טוב, ומיד מעלה תמונה לאינסטגרם ובה רואים בדרך כלל כוס קפה, וציטוט של משוררים שהלכו מן העולם. מאוהב במשפחתו, אותה לוקח לכל מקום, מלבד למשרד- שם הוא מנהל  עשרות תיקים. אפשטיין ייצג את כתב הפלילים לשעבר אדם שוב, שהתיק נגדו בגין עבירות מין נסגר, וכעת הוא מייעץ לעיתונאי עמנואל רוזן ביחד עם עו"ד ירון לונדון. אפשטיין נחשב לאחד הפליליסטים הבולטים בישראל, וגם לאחד הנחמדים שבהם. רבים מעידים על כך שהוא פועל בסתר ומייצג פרו בונו, בלא מעט מקרים שמקוממים אותו.

 

עו"ד אורי קינן

עו"ד אורי קינן
 עו"ד אורי קינן 
 צילום: יח"צ 
 

קינן מבכירי עורכי הדין הפליליים, חבר בפורום הפלילי של לשכת עורכי הדין ואהוב על השופטים בעיקר מראהו המטעה של החנון עם המשקפיים. אבל זה היתרון של קינן, כאשר הוא למעשה טקטיקן עם אינסטינקטים חדים, שיודע לתת את המכה הסופית ברגע הנכון. השנה התבלט בעיקר בתיקים רגישים כמו עבירות מין של קטינים ובייצוג החשוד המרכזי באונס הקטינה בת ה12 על ידי חבורת נערים.

 

ייצג בעבר את דמיאן קרליק, רוצח בני משפחת אושרנקו. קינן, מייצג את יו״ר ועד עובדי הרכבת, ראש מדור חקירות מכס מעמ ירושלים, האחים שבס (יהלומנים ואנשי עסקים), מנכ״ל הבנק למסחר בפרשת אתי אלון, חשבת הסתדרות העובדים בפרשת הירשזון, מנכ״ל החברה הכלכלית של רחובות, פרשת חוקרים פרטיים ובזק הוא ללא ספק השם החם ביותר בשנה האחרונה.

 
 

עו"ד שמואל קליין


קליין, לשעבר בכיר ברשות המיסים, הוא איש סוד של מפורסמים רבים, לקוחותיו מעדיפים להישאר עלומים. אחד הלקוחות הבולטים שהיו לו הוא הטייקון קוקו עובדיה ששולט בשוק הדלקים לרשות הפלסטינית, אך לעולם לא תראו את תמונתו בשום מקום. מייצג את יורם רבין בתיק הולילנד יחד עם גיורא אדרת.

 

עו"ד רונאל פישר

רונאל פישר
 רונאל פישר 
 צילום: ורדי כהנא 
 

מעורכי הדין הפליליים הבולטים והמוכרים בישראל, איש סוד של שרים ואנשי ציבור רבים. השנה האחרונה היתה משמעותית בשביל פישר - וזאת אנו חושפים לראשונה כאן - בגלל עו"ד רות דוד, פרקליטת מחוז תל אביב לשעבר, שהצטרפה כשותפה למשרדו. האיחוד הזה כנראה ייתן את אותותיו בחודשים הקרובים. חוץ מהאיחוד פישר התבלט בעיקר בייצוג של אלון חסן מנמל אשדוד ובייצוג של תת ניצב אפרים ברכה, בבית המשפט העליון, כאשר הוגשה עתירה לעיכוב מינויו כראש יאח"ה.

 

עו"ד גיל דחוח

עו"ד גיל דחוח
 עו"ד גיל דחוח 
 צילום: יח"צ 
 

גיל דחוח כבר שנים בזירת עבירות הצווארון הלבן. חבריו מכנים אותו "איש הקרח" - מחושב, קר ואסטרטג משפטי. השנה של דחוח כללה תיקים כמו פרשת אי דיבי בה ייצג את עדי שלג, תיק ערן מזרחי, סוכן ההשקעות מסביון שריסק את לקוחותיו בהונאת מאיידוף בפרשת רשות המיסים את יגאל סהר ועוד רבים. חבריו מספרים כי דחוח הוא מעורכי הדין שיודע לנצל כל גורמים במצב קיים ויכול להפוך כל יתרון לחסרון.

 
עו"ד עפר ברטל
 עו"ד עפר ברטל 
 צילום: יח"צ 
 

עו"ד עפר ברטל

 

ייצג במספר רב של תיקים, בין לקוחותיו: שולה זקן, מנהל בית חולים איתנים הפרופסור רוגוזין, האברך ששכח את ילד באוטו ומת ביישוב מודיעין עילית ועוד.

 

 

עו"ד ירון גולדמן

עו"ד ירון גולדמן
 עו"ד ירון גולדמן   

בעבר בכיר ברשות המיסים, עורך דין של עברייני צווארון לבן בכירים כמו אוליגרכים שלא תשמעו את שמם בתקשורת. השנה שמענו עליו בעיקר בזכות הלקוח הכי מפורסם שלו - אלי האנה, מר עולם לשעבר שנחשד בהעלמות מס של מיליונים ובגלל שרשויות המס לא מוכנות להגיע איתו להסדר הוא ברח לאוקראינה. סגן אלוף במיל' במצ"ח, וחבר ועדת מסים עקיפים בלשכת עורכי הדין.

 

 
עו"ד נוית נגב
 עו"ד נוית נגב 
 צילום: יח"צ 
 

עורכות הדין נוית נגב ואיריס ניב סבאג

 

השתיים, העובדות במשרד שינמן-נגב-ניב, חתומות על מספר זיכויים משפטיים בולטים בשנים האחרונות. נגב בת ה-48 עוסקת למעלה מ-20 שנים בתחום עבירות הצווארון הלבן, וחתומה בין היתר על זיכויו של ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, בפרשת ראשונטורס; זיכויו של שמואל דנקנר בפרשת קרטל הגז; זיכויו של מנכ"ל מליסרון, אבי לוי; זיכויו בפרשה הפלילית של משה מילר, מבעלי חברת רמדיה; וזיכויו של עורך דין אילן שביט בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין. בעבר ייצגה גם את עמרי שרון, השר חיים רמון ושר המשפטים יעקב נאמן, וכרגע מייצגת את גד זאבי, דוד אדרי ואחרים.

 

עו"ד רונן רוזנבלום

אחד השמות העולים בתחום הפלילים בשנה האחרונה, הוא עו"ד רונן רוזנבלום, פרקליטו של אייל גולן בפרשת הקטינות. אבל רוזנבלום היה שם, עוד לפני גולן, כאשר רכש את אמונו של היעד המודיעני - בן כהן, מקורבו של עמיר מולנר. רוזנבלום נחשב מקורב מאוד לאנשי מולנר, ומטפל בלא מעט תיקים שקשורים לכנופיה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by