בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לא נמצאו עדויות לקשירת קשר בהתנקשות במרטין לותר קינג 

לא נמצאו עדויות לקשירת קשר בהתנקשות במרטין לותר קינג

 
 
חדשות נענע 

משרד המשפטים האמריקאי פתח בחקירה מחודשת אחרי יותר משלושים שנה לבקשת משפחתו של קינג. החקירה שללה את האפשרות שגורמים שונים קשרו קשר לרצוח את קינג והפלילו את מי שהורשע בבית המשפט כרוצח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד המשפטים האמריקאי הודיע אתמול (שישי) כי לא מצא עדויות לקונספירציה בפרשת ההתנקשות מנהיג זכויות האזרח, מרתין לותר קינג, ב-1968. החקירה המחודשת, שהתנהלה ב-18 חודשים האחרונים, נבעה מבקשתה של משפחתו של קינג לבדוק האם הרוצח שהרשיע בית המשפט, ג`יימס ארל ריי, היה האחראי היחיד להתנקשות בחייו של קינג ב-4 באפריל 1968.

" לאחר בחינה של הטענות החדשות ובדיקה מחודשת של חקירות שכבר נערכו לא מצאנו עדויות לכך שהרצח בוצע על ידי קורי קשר שהפלילו במעשה את ג`יימס ארל ריי", הודיע משרד המשפטים. "אנו בטוחים במסקנותינו מעבר לספק הסביר", אמר בארי קוואלסקי שעמד בראש החקירה.

" לא מצאנו מידע אמין שיתמוך בהאשמות שהמאפיה, משטרת ממפיס, אנשים שהיו מעורבים ברצח קנדי, סוכנים פדרליים, קציני צבא ושרים שחורים היו מעורבים בקשירת קשר לרצוח את קינג", הוסיף קוואלסקי.

החקירה שללה את טענותיו של סוכן FBIלשעבר שעבד במשרד הסוכנות באטלנטה. לטענת אותו סוכן הוא מצא, מיד לאחר הרצח, ברכבו של ג`יימס ארל ריי מסמכים הקושרים מתנקש אלמוני בשם ראול לרצח. ריי עצמו טען שהופלל על ידי אותו ראול.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by