בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פתרון אפשרי למשבר הקואליציוני 

פתרון אפשרי למשבר הקואליציוני

 
 
חדשות נענע 

זאת לאחר שצוותי המשא ומתן של 'ישראל אחת' וש"ס דנו עד שעות הבוקר המוקדמות. בפתח ישיבת הממשלה אמר הבוקר ראש הממשלה כי הוא מעדיף שלום בית על פני גירושים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מסתמן פתרון אפשרי למשבר הקואליציוני עם ש"ס לאחר שהמשא ומתן בין נציגי ישראל אחת וש"ס נמשך עד הבוקר, ראשון.

בפתח ישיבת הממשלה אמר ראש הממשלה כי הוא איננו מתכוון לדון בעניין ההצבעה שהייתה בכנסת על חוק פיזור הכנסת וכי הוא מעדיף שלום בית ע"פ גירושים.

במהלך סוף השבוע הודיע ראש הממשלה אהוד ברק כי בכוונתו לפעול למען הקמת ממשלה צרה אך יחד עם זאת ברק לא הביא היום, ראשון, את התפטרות השרים שהצביעו בעד החוק לפיזור הכנסת בשבוע שעבר.

בקול ישראל דווח הבוקר כי אמש בהתייעצות עם ברק תמכו שרי ישראל אחת בהשארת ש"ס בקואליציה. במגעים שנערכו אמש בין השר חיים רמון ויו"ר ש"ס אלי ישי סיכמו השניים כי ברק לא יפטר את שרי ש"ס. יו"ר ש"ס אמר כי במקרה הצורך יתפטרו שרי ש"ס בעצמם ולא ימתינו שראש הממשלה יביא לפיטוריהם.

עיתון `הארץ` מדווח הבוקר כי יו"ר ש"ס מתכוון למנות למשא ומתן לפתרון המשבר את מזכיר מועצת החכמים של ש"ס, רפאל פנחסי, את שר הבריאות שלמה בניזרי ואת מנכ"ל רשת החינוך אשר אוחנה.

בכיר בש"ס התייחס אמש למשבר ואמר: "חסר רק עוד קש אחד כדי שנפרוש מהקואליציה, למשל עוד התבטאות שחצנית של ראש הממשלה".

מנהיג ש``ס הרב עובדיה יוסף תקף בסוף השבוע את ראש הממשלה אהוד ברק. במהלך שיחה שקיים במהלך סוף השבוע עם יושב ראש ש``ס, השר אלי ישי, כינה הרב יוסף את ברק ``שקרן``.``ברק בא אלי כגנב בלילה ושיקר לי, איך הוא יכול לדבר על ניקיון כפיים שהוא נוהג אחרת``. אמר הרב יוסף.

מקורביו של ברק כבר החלו בסוף השבוע מגעים להקמת ממשלה צרה. שליח מטעם ברק נפגש עם יו"ר שינוי ח"כ יוסף טומי לפיד ודן עמו באפשרות של הצטרפות מפלגת שינוי לממשלה.

הבוקר המשיך ברק להתייחס ברצינות לאפשרות של הקמת ממשלה צרה ואמר כי ממשלה כזאת תוכל לקדם תהליכים מדיניים ופנימיים ובין השאר לאשר חוקה לישראל בתוך כשנה.

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by