בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוטלה השביתה |הכללית במשק  

בוטלה השביתה |הכללית במשק

 
 
חדשות נענע 

לאחר שהבוקר בישיבת הממשלה הודיע שר האוצר על הקפאת הדיונים בסעיפים הבעייתיים לשלושה שבועות. יו"ר ההסתדרות עמיר פרץ הודיע על ביטול השביתה הערב בבית ההסתדרות בת"א

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יושב ראש ההסתדרות, עמיר פרץ, הודיע היום (ראשון) בערב בכנס תמיכה מיוחד בבית ההסתדרות בתל אביב על ביטול השביתה הכללית במשק שתוכננה למחר. פרץ נענה לבקשתו של שר האוצר, אברהם בייגה שוחט, לדחות את השביתה עד לסיום המשא ומתן בין הצדדים על עתיד הסעיפים להם מתנגדת ההסתדרות.

הבוקר בשבישיבת הממשלה הודיע שר האוצר על הקפאת הדיונים ליישום הסעיפים ברפורמה עליהן חולקת ההסתדרות במטרה למנוע את כוונת ההסתדרות להשבית את המשק. בהסתדרות הביעו שביעות רצון מהחלטתו של שוחט והכריזו כי ניצחו במאבקם.

בהודעה רשמית שפרסמה ההסתדרות נאמר כי ההסתדרות מקבלת בברכה ובסיפוק את "התקפלותו של שר האוצר".

בראיון לגלי-צה"ל הסביר שוחט את ההחלטה להקפיא את הסעיפים הבעייתיים: "זו תוצאה של אחריות רבה מאוד למשק, לכלכלה ולשירותים שניתנים לאזרחים. ישנה כרגע התחייבות להקפאה של שלושה שבועות בלבד ואני מאמין עדיין שאפשר להגיע להבנה".

שר האוצר אמר כי ראש הממשלה לא היה שותף לקבלת ההחלטה ולא הפעיל לחץ בנושא אך תמך בהחלטה.

ההסתדרות הודיעה כבר בשבוע שעבר כי היא מתכוונת להשבית החל ממחר, שני, וללא הגבלת זמן שורה של מוסדות ובהם: משרדי הממשלה, הרשויות המקומיות, השירות הציבורי, עבודת אנשי המנהלה והמשק באוניברסיטאות ובתי הספר שבהם מלמדים חברי ארגון המורים העל יסודיים.

בגלי צה"ל דווח כי לראשונה השביתה היתה אמורה לכלול גם את החברה הממשלתית לתשתיות נפט ואנרגיה שאחראית על אספקה סדירה של מוצרי דלק. במקביל ימשכו השיבושים גם במערכת הבריאות.

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by