בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ממחר: הבי.בי.סי גם בישראל 

ממחר: הבי.בי.סי גם בישראל

 
 
חדשות  נענע

החל ממחר מתחילה חברת תבל להעביר את שידורי הערוץ הבריטי בי.בי.סי. פריים. האיכות הבריטית אצלנו בסלון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דריסת הרגל העיקרית של הטלוויזיה הבריטית בישראל הייתה עד כה דרך ערוץ החדשות הבינלאומי של הבי.בי.סי. לא עוד. החל ממחר גם בישראל אפשר לצפות בשידורי הבי.בי.סי האמיתיים והאיכותיים, בלי צורך לרדוף אחר שידוריהם המעטים בערוצים השונים.

חברת תבל הודיעה כי הכל ממחר היא מעלה לאוויר את ערוץ ה- BBC PRIME, שישדר סדרות ותכניות איכות של רשות השידור הבריטית המהוללת במשך כל שעות היממה. בתחילה השידורים יהיו באנגלית בלבד, אולם בעתיד הקרוב יתווסף תרגום לחלק מהשידורים.

בין התכניות שישודרו בערוץ יהיו סרטים, תכניות ילדים, סדרות דרמה, קומדיות, סרטים דוקומנטריים, תוכניות מוסיקה, בהן תכנית מוסיקה על פופ בריטי, תכנית האירוח "פרקינסון", אופרת הסבון הידועה "EASTENDERS" ותכניות Life Style בנושא בישול, גינון וכדומה. כמו כן ישודרו תכניות המוכרות לקהל הישראלי, כגון "גאווה ודעה קדומה", "האגמים" ו"המלון של פולטי".

הערוץ החדש מתווסף לערוצים נוספים שתבל העלתה לאוויר באחרונה, ביניהם ערוץ ה"מיוזיק" ו"הופ קטנטנים", וזאת במסגרת הערכות חברות הכבלים לקראת המלחמה הצפויה על לבם וכיסם של הצרכנים, עם כניסת שידורי הלוויין הצפויה בעוד כחודש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by