בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פצוע קשה ופצוע קל בפיצוץ מיכלית דלק בתחנת פז בת"א 

פצוע קשה ופצוע קל בפיצוץ מיכלית דלק בתחנת פז בת"א

 
 
חדשות  נענע

שני אנשים נפצעו בצהרים בשריפה עזה שפרצה מפיצוץ מיכלית בתחנת דלק פז במרכז תל אביב. כוחות הכיבוי השתלטו על האש. מחקירה ראשונית נראה כי מדובר ברשלנות של נהג המיכלית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אדם אחד נפצע באורח קשה ואדם נוסף נפצע באורח קל בשריפה עזה שפרצה בתחנת הדלק פז ברחוב הרצל פינת סלמה במרכז תל אביב. השניים פונו לקבלת טיפול רפואי,הפצוע קשה פונה לבית החולים תל השומר והפצוע קל לבית החולים וולפסון. נהג המיכלית הוא, ככל נראה, מי שנפצע באורח קשה. לתחנת הדלק נגרם נזק כבד. כוחות גדולים של מכבי אש הגיעו למקום והשתלטו על האש, למקום הגיעו גם כוחות גדולים של מגן דוד אדום ומשטרה. עדי ראייה סיפרו בגלי צה"ל כי "נשמעו שני פיצוצים עזים ומיכלית הדלק התעופפה באוויר, אנשים נשרפו".

ככל הנראה, סמוך לשעה 14:20 התפוצצה מיכלית דלק שהייתה בתחנה. השריפה שפרצה התפשטה במהירות. מחקירה ראשונית נראה כי השריפה פרצה מניצוץ בשעה שנהג המיכלית מילא מיכל דלק תת קרקעי. המשטרה בודקת את האפשרויות כי הניצוץ נגרם כתוצאה מחשמל סטטי או סיגריה בוערת. מפקד מרחב איילון במשטרה, תת ניצב אורי בר לב אמר כי מדובר ברשלנות של נהג המיכלית, וכי הגעת כוחות הכיבוי בזמן מנעה אסון כבד. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by