בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השבוע בוול סטריט: האם הנסד"ק יעבור את 000,4 הנקודות? 

השבוע בוול סטריט: האם הנסד"ק יעבור את 000,4 הנקודות?

 
 
חדשות  ביזנס פורטל

בראש הנתונים כלכליים הצפויים בשבוע הקרוב בארה"ב עומד מדד המחירים לצרכן. המשקיעים יעקבו בדריכות אחר הנתונים המתפרסמים במטרה לחפש ביסוס להאטה בצמיחה וחיזוקים נוספים להערכות כי גל העלאות הריבית של הפד הגיע לקיצו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנתונים הכלכליים בשבועות האחרונים סימנו מגמה של האטה בצמיחה המואצת של הכלכלה האמריקאית, וכעת כולם מדברים על ``נחיתה רכה``. אך דעות המומחים חלוקות אם זהו רק מקרה המושפע מגורמים עונתיים או שמדובר באמת בהשפעת מדיניות הפד. הרבעון השני הוא בדרך כלל איטי יותר, מפני שבמהלכו מחלקות החברות בונוסים והחזרי מס נפדים, מסבירים אנליסטים. בכדי לקבל תמונה ברורה יותר ימתינו המשקיעים והמומחים לנתונים הכלכליים שיתפרסמו השבוע.

בשבוע החולף איבד מדד הדאו ג`ונס %1.6 מערכו והוא עומד כעת על רמה של 10,614 נקודות, רמה הנמוכה ב-%7.6 מרמתו בתחילת השנה. לעומתו, עלה מדד הנאסד``ק בסיכום שבועי ב-%1.5 לרמה של 3,875 נקודות, רמה הנמוכה ב-%4.7 בלבד, או 200 נקודות, מרמתו בתחילת השנה. בשבועיים האחרונים עלה הנאסד``ק ביותר מ-%20.

השבוע הקרוב, מעריכים אנליסטים, יהיה תנודתי ומהוסס בדומה לקודמו. עד החלטת הפד ב-27 ביוני לא צפוי שקט והמשקיעים יעשו בחכמה אם ישקיעו במניות שהם בטוחים בהם, הם אמרו.

בראש הנתונים הכלכליים שיתפרסמו השבוע, מדד המחירים לצרכן לחודש מאי שיתפרסם ביום רביעי. זהו מדד האינפלציה המרכזי והוא יכול לתת בסיס טוב יותר להערכות אם צפויה העלאת ריבית נוספת. תחזיות וול סטריט צופות כי המדד יעלה ב-%0.2, לעומת %0.1 באפריל.

ביום שלישי יתפרסם מדד המכירות הקמעונאיות לחודש מאי. על פי הערכות וול סטריט צפויות המכירות הקמעונאיות להשאר ללא שינוי, זאת לאחר ירידה של %0.2 באפריל.

אם אכן יתממשו התחזיות והנתונים הכלכליים יצביעו על נחיתה רכה של הכלכלה האמריקאית, אפשרי שיהיה בכך די כדי להרים את מדד הנאסד``ק בחזרה מעל לרמת ה-4000 נקודות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by