בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מקורבי ברק: ש'ס חייבת לתת תשובות סופיות עוד הלילה 

מקורבי ברק: ש'ס חייבת לתת תשובות סופיות עוד הלילה

 
 
חדשות  נענע

לדברי המקורבים, נגמרה הסבלנות של ראש הממשלה והוא דורש לקבל תשובות עוד הלילה. זאת, לאחר שאתמול גובש הסכם בסופו של משא ומתן בין הצדדים עד לשעות המוקדמות של הבוקר. ש"ס: לא ניכנע לאולטימטומים ולא נסכים להצעת ברק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נמשך העימות הקשה בין ראש הממשלה ברק לאנשי ש"ס: הלילה אומרים אנשיו של ברק כי הגיעה שעת ההכרעה ועל אנשי התנועה לקבל החלטות. בשעה זו נפגש יו"ר התנועה אלי ישי עם הרב עובדיה יוסף. השנים צפויים להחליט כיצד תנהג המפלגה.

עם זאת, במהלך כל היום שידרו בש"ס מסר כי הם אינם ממהרים להיענות לדרישותיו של ברק. בשיחות שלא לציטוט, דוחים את ההצעות שהעביר להם ראש הממשלה. "לא ניכנע לאולטימטומים", אמרו בכירים בתנועה לחדשות ערוץ שתיים.

על פי הפרסומים, ברק מציע לש"ס העברה של 23 מיליון שקלים שיועברו לרשת החינוך של התנועה, מינהל מקרקע ישראל יועבר לרשות התכנון הלאומי, לערוצי הקודש יגובש פיתרון בתוך חודש, לסגן שר החינוך נהרי לא יהיו סמכויות בכל הקשור לרשת החינוך של התנועה ובכל מחלוקת עם השר יוסי שריד - יחליט ראש הממשלה בעצמו.

כחלק מההסכם מחוייבת ש"ס להצביע בצורה אחידה עם הקואליציה בהצבעות בכנסת מעתה והלאה. ההצעות, כאמור, לא מקובלות על תנועת ש"ס אותה מוביל בקו תקיף יו"ר התנועה, השר אלי ישי.

הבוקר גם לא הובאה לממשלה ההצעה לפיטוריהם של שרי ש"ס, לאחר שניראה כי מסתמן פיתרון למשבר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by