בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרץ איים בשביתת ענק - שוחט נכנע ודחה את חקיקת הרפורמה 

פרץ איים בשביתת ענק - שוחט נכנע ודחה את חקיקת הרפורמה

 
 
חדשות  נענע

יו"ר ההסתדרות, עמיר פרץ, הודיע הערב כי שביתת הענק שתוכננה להתחיל מחר - מבוטלת. נציגי האוצר וההסתדרות ינסו לגבש בשלושת השבועות הקרובים פשרה, שתפגע קרוב לוודאי בכמה סעיפים מרכזיים ברפורמה במערכת המס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר ההסתדרות, עמיר פרץ, הודיע הערב (ראשון) כי הוא מבטל את השביתה הכללית במשק שתוכננה למחר. אי לכך, כל מוסדות החינוך, משרדי הממשלה ואף תחנות הדלק שתוכננו לשבות - יעבדו כרגיל.

הודעתו של פרץ באה בעקבות הסכמתו של שר האוצר, אברהם בייגה שוחט, לדחות את הליכי החקיקה של כמה סעיפים ברפורמה בשלושה שבועות. שוחט נועץ בעניין עם ראש הממשלה ברק והודיע את החלטתו הבוקר בישיבת הממשלה.

המדובר הוא בשלושה סעיפים עיקריים: ביטול הטבות המיסוי על קרנות ההשתלמות, ביטול חצי נקודת הזיכוי לנשים וביטול חצי נקודת הזיכוי לעובדי משמרות.

על פי ההערכות, במסגרת הפשרה שתושג, אם תושג, בין הצדדים, חלוקת נקודות הזיכוי לא תשונה ואילו בנושא קרנות הנאמנות ימוסו רק הפרשות לבעלי הכנסות הגבוהות מסכום של 6000-10000 שקלים.

בכך, מקוצצת בצורה משמעותית הרפורמה, שהתבססה על גביית מיסים וביטול פטורים שתביא להכנסות בסך 12 מיליארד שקלים - סכום שיועבר במלואו להעלאה בשכר הנטו של העובדים בישראל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by