בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מי בנה את Ynet של ידיעות אחרונות? 

מי בנה את Ynet של ידיעות אחרונות?

 
 
יוני שדמי

לטענת אנשי חברת RealCommerce הישראלית, אין ל-Ynet אנשים טכניים, וכל הצד הטכני של הפרוייקט בוצע על ידי אנשי החברה. ידיעות בתגובה: "חלק מהטענות אינן נכונות כלל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בהודעה מיוחדת לעיתונות, טוענת חברת RealCommerce כי היא "העלתה לאוויר את הפורטל Ynet". מוסיף דרור יעקובסון, ממייסדי החברה: "אנחנו בנינו את האתר, אנחנו הבאנו את האנשים הטכניים ואת נוויל ברודי (מעצב האתר - י.ש), ובעצם אין לynet שום אנשים טכניים, אנחנו עשינו ועודנו עושים את כל העבודה בתחום זה".

RealCommerce היא חברת בת של CommerceAge, ועוסקת בניתוח אסטרטגי ופיתוח פרוייקטים לחברות אינטרנט. החברה, שהוקמה בידי אנשי מכירות שעבדו בעיתון "גלובס", מונה 25 עובדים, ולטענת אנשיה אחראית בין השאר גם על פעילות האינטרנט של "גלובס".

עמית סנדיקס, מנכ"לית משרד יחסי הציבור של Ynet, אומרת בתגובה כי טענותיהם של אנשי RealCommerce אינן מדוייקות, בלשון המעטה. "גם אם RealCommerce אכן היו מעורבים בפיתוח ומעורבים גם בתחזוקה", אומר סנדיקס, "מעורבתם הייתה חלקית בלבד, ולא כפי שהם מתארים אותה.

"לYnet- יש לא מעט אנשים טכניים שעבדו ועובדים על האתר, ואת נוויל ברודי, מעצב האתר, הביאו אנשי Ynet בלבד, וטענתם של אנשי RealCommerce בנושא זה אינה נכונה לחלוטין."

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by