בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ריפעת אסד: אני היורש הלגיטימי ואתמודד מול באשר 

ריפעת אסד: אני היורש הלגיטימי ואתמודד מול באשר

 
 
חדשות נענע 

אחיו של אסד, הגולה בפריס, קורא תגר על שלטונו של באשר אסד ואומר כי הוא היורש של הנשיא המנוח. באשר מצידו כבר הספיק להוציא נגד ריפעת צו מעצר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחיו הצעיר של חאפז אל-אסד, ריפעת אסד השוהה בגלות בפריז, קורא תגר על שלטונו של הנשיא החדש ואמר כי הוא היורש הלגיטימי של אסד.

אולם לא ברור האם יש לריפעת תמיכה כלשהיא בסוריה, זאת לאחר שההנהגה הפוליטית והצבאית מיהרה להתייצב מאחורי באשר בן ה-34 כיורש השלטון מידי אביו. "מה שקורה בסוריה הוא פארסה אמיתית ונוגד את החוקה והחוק", אמר ריפעת לכתב סוכנות הידיעות רויטרס בספרד.

ריפעת, 62, חי בגלות בצרפת ובספרד מאז 1986 לאחר ניסיון הפיכה כושל נגד אחיו. הוא נושל מהתואר "סגן נשיא" לפני שנתיים והרשויות הסוריות אף הוציאו נגדו צו מעצר כדי למנוע את הגעתו להלוויית אסד ביום שלישי.

בכיר סורי שהתראיין ליומון הערבי "אל חיאת" אמר כי כוחות הביטחון הסוריים מוסמכים לפעול בכל צורה שהיא על מנת למנוע מריפעת לשוב לסוריה.

ריפעת אף אמר כי בכוונתו להגיע לדמשק ולהתמודד מול באשר על הנהגת המדינה. דוברו של ריפעת אמר כי ריפעת יגיע לסוריה "בזמן התאים" אולם לא ברור האם עדיין יש לריפעת מוקדי כוח בסוריה על מנת לתפוס את השלטון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by