בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מחריף המשבר הפוליטי עם ש"ס 

מחריף המשבר הפוליטי עם ש"ס

 
 
חדשות נענע 


למרות סיכומים שהושגו בליל אמש בין צוותי המו"מ, המשיכו בש"ס לתקוף בחריפות את ברק; בניזרי חזר בו מההשוואה שעשה בין התעמולה הנאצית לדברי שריד; פגישה בין ישי וברק, שנערכה הערב, הסתיימה ללא כל תוצאות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המשבר הפוליטי עם ש"ס הולך ומחריף: למרות סיכומים שהושגו בליל אמש בין צוותי המו"מ, ממשיכים בש"ס לתקוף בחריפות את ראש הממשלה, אהוד ברק, ואומרים כי הוא אינו מסוגל לקבל החלטות.

חילופי דברים קשים היו היום בין רה"מ ברק לבין ראשי ש"ס, וזאת בעקבות ההשוואה שעשה אמש השר בניזרי בין תעמולה נאצית לבין דברים שאומר השר שריד נגד ש"ס: "ההתבטאויות של השר בניזרי, הן על יוסי שריד, תוך שימוש בזכרונות מהשואה והן על טומי לפיד כ`סופר היידר` הן התבטאויות שראויות לגינוי חריף. אני מגנה אותן ואני קורא לכל מנהיגי הציבור: לעם דרושה סבלנות, הקשבה הדדית ואחריות", אמר ברק.

השר בניזרי הסביר כי "אמרתי את הדברים כי אני מרגיש שאם לא הייתי אומר את הדברים בסוף יקרה לנו מה שקרה באמת באירופה". גם השר אלי ישי נתן היום גיבוי לדבריו של בניזרי.

עם זאת, התנצל הערב בניזרי על הדברים שאמר. מגלי צה"ל נמסר כי בניזרי השמיע את התנצלותו, מעל במת הכנסת, לאחר שכמה חברי כנסת, ובהם גם חבר סיעת ש"ס רחמים מלול, קראו לו לחזור בו.

יו"ר ש"ס, אלי ישי, נועד הערב עם ברק בביתו של רה"מ בירושלים, אולם בפגישה לא הושגו הסכמות כלשהן.

גורמים בש"ס טוענים כי הפגישה, שנערכה ביוזמת ברק, לא התנהלה באווירה טובה, וחילוקי הדעות בין השניים היו רבים.


יש לציין כי הדרגים המקצועיים במשרד האוצר והחינוך מתנגדים לחלק מהפתרונות שהושגו בערוץ הפוליטי בין מפלגת ישראל אחת לבין ש"ס.

מנכ"לית משרד החינוך, שלומית עמיחי, ונציג משרד האוצר חיים פלץ, נועדו הערב (שני), ודנו בהצעה המתגבשת לפתרון המשבר הקואליציוני.

בעקבות ההתייעצויות, אמרו גורמים במשרדי האוצר והחינוך לגלי צה"ל, כי כמה מהסעיפים בהסכם העתידי, אינם מקובלים עליהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by