בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גייטס: התביעה - בזבוז משאבים. תוך שנה הסיפור יהיה מאחורינו 

גייטס: התביעה - בזבוז משאבים. תוך שנה הסיפור יהיה מאחורינו

 
 
חדשות נענע 

- הפגין בטחון רב בקבלת הערעור בבית הדין העליון במסיבת עיתונאים שערך בטייפה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר תאגיד מיקרוסופט, ביל גייטס, מכנה את תביעת הממשלה את התאגיד "בזבוז משאבים", אך אמר כי הכל יהיה מאחורינו תוך שנה. עוד אמר גייטס כי דעת הממשלה בעניין זה הוסחה, כך מדווח אתר האינטרנט CNET.com גייטס אמר את הדברים במסיבת עיתונאים בטייפה, טייואן.

כידוע, בשבוע שעבר פרסם בית המשפט המחוזי בארצות הברית צו, לפיו החברה תפוצל לשני חלקים. בית המשפט הורה גם על אכיפת הגבלים עסקיים לתאגיד. גייטס ממשיך לטעון שהתביעה אינה צודקת ומשווה אותה לסכסוך אפל-מיקרוסופט בשנות השמונים, אז טענה חברת "אפל" את "מיקרוסופט" שהאחרונה הפרה את זכויות הקניין הרוחני שלה, באימוץ "המראה והאווירה" של מערכת ההפעלה של "אפל-מקינטוש". הסכסוך יושב לבסוף מחוץ לבתי המשפט שנים לאחר מכן, וכתוצאה מכך, השקיעה מיקרוסופט ב"אפל". "היתה לנו תביעה משפטית מצד `אפל`", אמר גייטס, "שהיתה בזבוז משאבים. הייתי שם את המשפט הנוכחי באותה קטגוריה".

גייטס הפגין בטחון רב כשענה לשאלת עיתונאי , באיזו משתי החברות יבחר לעבוד לאחר הפיצול: "זו שאלה היפותטית שלמזלי לעולם לא אצטרך להשיב עליה".

מאז מתן פסק הדין השנה, בו קבע בית המשפט שמיקרוסופט הפרה את חוק המונופול האמריקאי, ממשיכה החברה לטעון שרבות מפסיקותיו של השופט המחוזי תומאס פנפילד ג`קסון, תבוטלנה בערעור לבית הדין העליון. פרשנים מעריכים כי הוצאת תוכניתו של גייטס, לפנות לבית הדין העליון, מן הכוח אל הפועל, עשויה לסיים את המשפט בתוך פחות משנה - אם תיעשה בהליך מזורז, ובתוך שנתיים או יותר - אם תיעשה בהליך הרגיל.


 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by