בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות שונות במערכת הפוליטית לפרישתה| של ש"ס 

תגובות שונות במערכת הפוליטית לפרישתה| של ש"ס

 
 
חדשות נענע 

מכל קצוווי הקשת הפוליטית נשמעות תגובות למהלך של ש"ס. יוסי שריד קורא להקים ממשלה צרה ואילו אביגדור ליברמן מעריך כי בנובמבר יערכו בחירות חדשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יושב מר"צ השר יוסי שריד אמר כי הוא מצר על החלטת מועצת חכמי התורה של ש"ס. שריד אמר שמר"צ עשתה מאמצים גדולים על מנת להשאיר את ש"ס בממשלה והוסיף כי הוא מקווה שש"ס תחזור בה מהחלטתה. שריד אמר עוד כי אם ש"ס לא תחזור בה מכוונתה לפרוש מהקואליציה, אין ללכת לבחירות מוקדמות אלא לפעול להקמה של ממשלה חלופית.

יושב ראש הקואליציה, ח"כ אופיר פינס, אמר כי ש"ס הוציאה עצמה מהקואליציה כאשר הצביעה בעד החוק לפיזור הכנסת. פינס הוסיף כי ברק התחייב להקים קואליציה חדשה עם דפוסי פעולה שונים. "אני בטוח כי לאחר תקופת משא ומתן קצרה נוכל לחזור ולתפקד כקואליציה", אמר פינס.

יושב ראש סיעת שינוי, ח"כ יוסף טומי לפיד, אצר כי להערכתו החלטתה של מועצת חכמי התורה היא תרגיל פוליטי, שנועד להרוויח זמן ולזכות בהישגים נוספים. שר הפנים, נתן שרנסקי, אמר כי זהו הזמן המתאים להקמת ממשלת אחדות לאומית. ח"כ סילבן שלום מהליכוד אמר כי גם אם ש"ס לא תפרוש עכשיו ממשלת ברק לא תשרוד לאורך זמן. ח"כ אביגדור ליברמן מישראל ביתנו ברך את ש"ס על ההחלטה והעריך שבחודש נובמבר יערכו בחירות חדשות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by