בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גידול בפופולאריות של אתרי החדשות 

גידול בפופולאריות של אתרי החדשות

 
 
חדשות נענע 

סקר חדש מגלה כי בשנתיים האחרונות חל גידול משמעותי במספר הגולשים המתעדכנים בחדשות באמצעות הרשת. 'כיום, לאנשים יש דרכים רבות ומגוונות ללמוד על העולם. צריכת המידע כיום שונה מאוד לעומת זו מלפני חמש שנים' אומר אחד מעורכי הסקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סקר שפורסם אתמול (שני) בארה"ב מגלה כי מספר הגולשים הפונים לרשת בכדי לקבל עדכוני חדשות, הולך וגדל.

שליש מהציבור האמריקאי פונה לרשת בכדי לקבל מידע חדשותי, לפחות פעם בשבוע (לעומת חמישית ב-1998). כמו כן, 15 אחוז משתמשים ברשת לקריאת חדשות באופן יומיומי (לעומת 6 אחוז לפני שנתיים).

עוד מצא הסקר כי 30 אחוז מהגולשים חשים לעיתים כי עודף המידע מקשה עליהם לברור את המוץ מן התבן.

מסוכנות איי.פי נמסר כי רמת האמינות של החדשות באינטרנט מגוונת למדי: ברמה הגבוהה ביותר נכללים האתרים המנוהלים על-ידי רשתות שידור טלוויזיוניות או עיתונים בתפוצה ארצית.

"כיום, לאנשים יש דרכים רבות ומגוונות ללמוד על העולם. צריכת המידע כיום שונה מאוד לעומת זו מלפני חמש שנים", אמר אחד מעורכי הסקר.

"אני סבורה כי יותר ויותר צרכני חדשות דורשים מידע על-פי לוח הזמנים והתבנית האישית שלהם, ולא על-פי תכנית שהתוותה ע"י מישהו אחר", אומרת ברברה קוצ`רן, נשיאת איגוד עורכי החדשות האמריקאי.

מומחים סבורים כי המשך המגמה של מקורות מידע מתרבים, משמעו כי לאנשים יהיו פחות נושאי עניין משותפים. "הדבר יגביר את יכולתנו להיות ייחודיים" אומר אחד המומחים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by