בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק נכנע: מציע שהשר שריד לא יהיה אחראי יותר על רשת החינוך 

ברק נכנע: מציע שהשר שריד לא יהיה אחראי יותר על רשת החינוך

 
 
חדשות נענע 

זאת, בתמורה להתחייבות המפלגה שלא להפר את המשמעת הקואליציונית. מקורבי ברק: מדברים על המון הצעות. אנשי ש"ס: אנחנו חושבים. השר אורון (מרצ): לא מקובל עלינו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, העביר לתנועת ש"ס הצעה, לפיה כל הסמכויות על רשת החינוך של התנועה יופקעו מידי שר החינוך, יוסי שריד. את הדברים מסרו גורמים המקורבים למשא ומתן המתנהל בין הצדדים.

במר"צ כצפוי מתנגדים, אך לא ברור עדיין אם ההתנגדות תוביל את התנועה לפרישה מקואליציית ברק. יו"ר סיעת ש"ס בכנסת, יאיר פרץ, לא הכחיש את הפרסום ואמר כי מפלגתו בוחנת מספר הצעות להישארות בקואליציה.

במסגרת המשבר, נפגשו הערב יו"ר ש"ס, השר אלי ישי, עם יועצו הפוליטי של ברק, רוני בונדי, ועם המתווך מטעמו, עו"ד גיורא עיני. זאת, יש לשער, כחלק ממדיניותו של ברק לקרב אליו את ש"ס ככל שיוכל.

 
נושא נוסף שניראה כי הוא עומד בפני פיתרון הוא נושא רשות השידור השלישית אותו דורשת ש"ס, במטרה להכשיר את תחנות הרדיו הפיראטיות שלה.

על פי פרסום הערב בחדשות ערוץ 2, ניראה כי שר המשפטים יוסי ביילין, מתקרב למצב של הסכמה על הקמת רשות שכזו, על אף הבעיות המשפטיות המתעוררות מכך.

עם זאת, במקביל שומר ראש הממשלה על האפשרות להקים ממשלה צרה ובשעות הצהריים דן השר חיים רמון בנושא עם ח"כ רומן ברונפמן (הבחירה הדמוקרטית). ביילין עצמו נפגש עם ח"כ עמיר פרץ (עם אחד).
 
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by