בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערפאת מגיע היום לוושינגטון; יוועד מחר עם קלינטון 

ערפאת מגיע היום לוושינגטון; יוועד מחר עם קלינטון

 
 
חדשות נענע 

השיחות על הסדר הקבע חודשו אמש ליד וושיגנטון, ויתנהלו בשני ערוצים נפרדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יושב ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, מגיע היום (רביעי) לוושינגטון. הוא עתיד להיוועד מחר עם הנשיא קלינטון בנושא תהליך השלום, כאשר האחרון מבקש לזרז את תהליך השלום ומקווה עדיין לכנס ועידת פסגה משולשת בשבועות הקרובים, בה ידונו קלינטון, ברק וערפאת בבעיות המהותיות של הסדר הקבע: מעמד ירושלים, בעיית הפליטים, גבולות הקבע ועתיד ההתנחלויות.

השיחות בין נציגי ישראל והרשות הפלסטינית על הסדר הקבע חודשו אתמול ליד וושינגטון, כאשר עד כה נשמר האיפול המוחלט סביב השיחות, עליו עמלו המארחים האמריקאים, כאשר כל שנודע עד כה הוא שעם פתיחת השיחות, המשיכו הצדדים להאשים זה את זה בסחבת במשא ומתן.

עיתון "הארץ" מדווח כי בניסיון להאיץ את המו"מ הופרדו שיחות וושינגטון לשני ערוצים, המתנהלים בשני אתרים נפרדים, כאשר ב"ערוץ שטוקהולם" דנים הצוותים בראשות שלמה בן עמי ואבו עלא בגיבוש הסכם המסגרת בסוגיות הקבע, בעוד בערוץ השני, בדרג נמוך יותר, דנות המשלחות בראשות עודד ערן וסאיב עריקאת בסוגיות הביניים שנותרו מהסכמי אוסלו: הנסיגה השלישית שאמורה להתבצע בשבוע הבא, שחרור אסירים פלסטיניים, המעבר הבטוח הצפוני ונושאים נוספים.

הקבינט המדיני ביטחוני החליט היום לערוך שינוי קל בהעברת הכפרים שליד ירושלים לשליטה פלסטינית: אחת הגבעות תישאר בשליטה ישראלית.

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by