בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תיק מיקרוסופט בבית הדין לערעורים 

תיק מיקרוסופט בבית הדין לערעורים

 
 
חדשות נענע 


- תהליך הערעור של מיקרוסופט מתחיל. מיקרוסופט תעלה תהיות בדבר כשירותו של
שופט המחוזי ג'קסון לפסוק בעניינה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זמן קצר לאחר שענק התוכנה ביקש דחייה של צו הפירוק של השופט תומאס פנפילד ג`קסון, הסכים בית הדין לערעורים של ארצות הברית לאפשר לתאגיד להשמיע את דברו ולהגיש לו ערעור, כך מדווח אתר האינטרנט ZDNET.com החלטת בית המשפט אמש (שלישי) מחזירה את מיקרוסופט לסביבה ידידותית יותר, שם זכתה בעבר ליחס אוהד יותר מזה שהעניק לה השופט המחוזי ג`קסון. הממשלה, מצדה, אינה מוותרת על כוונתה להאיץ ככל הניתן את הפסיקה הסופית, ובכוונתה להעלות את התיק המשפטי על "מסלול האוטוסטרדה" לבית הדין העליון.

בהודעה שפרסם דובר מיקרוסופט, ג`ים קולינאן, נאמר כי הסכמת בית הדין לערעורים "מוכיחה כי בית הדין לערעורים מאמין שמדובר בתיק משפטי חשוב". כמו כן נאמר בהודעה, כי מיקרוסופט מעונינת לסיים את המשפט מוקדם ככל האפשר.

אמש (שלישי) פנתה מיקרוסופט לבית הדין לערעורים בבקשה לעכב את צו הפירוק והתיקונים האחרים שכפה עליה השופט ג`קסון בפסיקתו בשבוע שעבר. בתארה את הפסיקה "פגומה מיסודה", שטחה מיקרוסופט (שוב) את כל טענותיה על ניהול המשפט ועל דרך קבלת ההחלטות של השופט ג`קסון. החברה מתכוונת גם לרדת לפסים אישיים, ולנסות לשכנע את בית הדין לערעורים, כי ג`קסון, אינו כשיר ומוסמך לפסוק בתיק משפטי מסוג זה. בעניין זה, דאגו במיקרוסופט לצטט ראיון עם השופט בוושינגטון פוסט בו אמר: "אני לא כלכלן. אין לי מקורות מחקר כלכלי או איזושהי יכולת יוצאת דופן ליצור תיקונים יש מאין".

הודעת בית הדין לערעורים, רק מתחיל את הליך הערעור. כעת שני הצדדים צריכים להגיש דו"ח משפטי לשופט. לאחר מכן, תהיה ככל הנראה הפוגה לטובת הגשת טיעונים בכתב, המלווים את הטיעונים המילוליים. אז, עושה רושם, תבקש הממשלה מהשופט ג`קסון לאשר העברת המקרה ישירות לבית המשפט העליון, כאשר מיקרוסופט עתידה להתנגד לפנייה זו. ג`ורג` קמינג, מומחה לענייני חוקי מונופול מעריך: "תחושת הבטן שלי היא שהסיכויים שהמקרה ידיע לבית המשפט העליון הם קטנים מ- 50 אחוזים, כי מדובר בהליך רגיל", הוא הוסיף. "ועדיין, התיק עצמו אינו רגיל, ובית המשפט העליון ערוך להליכים בלתי רגילים".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by