בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הללויה: התנ"ך| מגיע לרשת 

הללויה: התנ"ך| מגיע לרשת

 
 
חדשות נענע 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כשהוא משתמש במחשב האישי וב- Goldwave, יישום עריכה ושיתוף תוכנות, בלבד, החל ויליאם, מפעיל מערכות מידע בבתי הזיקוק בוירג`יניה, להקליט את עצמו קורא בתנ"ך. הברית החדשה כבר נמצאת על הרשת, והתנ"ך, אומר ויליאם לאתר האינטרנט WIRED.com, גם הוא בדרך. לכשיסיים את מלאכתו, אפשר יהיה להוריד את התנ"ך המקוריין בחינם.

"חיפשתי ברשת תסכית של התנ"ך ולא מצאתי כלום", מספר ויליאם. "חשבתי שזה מגוחך שאתה יכול למצוא כל דבר בעולם ברשת, אך אתה לא יכול למצוא תנ"ך בחינם". ויליאם אמר כי מצא אמנם אתרים המציעים גרסה חלקית ואתרים רבים המוכרים קלטות או תקליטורים של התנ"ך, אך אף אחד מהם לא אפשר הורדת הקובץ.

גרסת האודיו של ויליאם זמינה כרגע רק בפורמט MP3, אך הוא אומר שבקרוב יקודד את כל האוסף ל-RealAudio ול-Windows Media בעתיד הקרוב. ויליאם אומר שהוא נרגש: "כמה פעמים יוצא לך לעבוד על משהו שאף אחד לפניך לא חשב עליו בכלל?".

ההשקעה, כך מסתבר, השתלמה. ויליאם מדווח על כ- 500 מבקרים ביום מכל קצות תבל, ועל כמעט 50 אלף איש שהורידו ספרים מהאתר. ויליאם מציע למאמינים קצרי הסבלנות את האוסף גם על סי.די.רום תמורת ששה דולרים, אך מבהיר: "רכשתי זכויות יוצרים, אבל אני די מצטער על כך. לא אכפת לי אם מישהו משתמש בקבצים המועתקים. אני לא מנסה לעשות חלטורה מזה. אנשים פשוט חוטפים את זה, כי זה בחינם, וכך זה צריך להיות."

ויליאם השלים לאחרונה את תהילים ואת משלי, והוא מתכוון לשמור על הקצב המהיר - ספר בחודש - עד שיוכל לומר מכל הלב "חזק, חזק ונתחזק".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by