בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בקרוב: כתב אישום נגד החשוד בהפצת וירוס האהבה  

בקרוב: כתב אישום נגד החשוד בהפצת וירוס האהבה

 
 
חדשות נענע 

- החשוד, אונל דה גוזמאן, שכבר הודה בהפצת הווירוס, מכחיש את ההאשמות לפיהן הוא זה שיצר אותו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חוקרים פיליפיניים אמרו היום (שלישי) שהם מתכננים להגיש את כתבי האישום נגד הסטודנט החשוד בהפצת וירוס I LOVE YOU שפגע באלפי מחשבים ברחבי העולם לפני כחודש, כך מדווח המגזין WIRED.com.

אונל דה גוזמאן, סטודנט בן 24, שהודה כבר שאולי שחרר "בטעות" את הווירוס לחופשי מדירתו במאנילה, פיליפינים, כופר בהאשמות לפיהן הוא זה שיצר אותו. עם זאת, במשרד התובע הלאומי בפיליפינים בטוחים שמצאו את האשם בהפצת הווירוס, ונחושים בדעתם להגיש את ההאשמות בגין הונאה ונזק זדוני, ברגע שהפרקליטים יסיימו לסקור את הדו"ח שהוגש על ידי החוקרים. למותר לציין, בפיליפינים אין חוק מפורש כנגד פשעי אינטרנט. החלק המביך הוא, שאיננו יכולים לעשות דבר - אמרו במשרד התובע.

לפי החוק הפיליפיני, העונש המקסימלי על הונאה בסדר גודל של למעלה מ- 525 דולר הוא שש שנים בכלא, ולפי הדעות המושמעות במשרד התובע, הפרקליטים יעשו הכל כדי שהחשוד ירצה את מלוא העונש.

יחד עם זאת, גם אם דה גוזמאן יימצא אשם, מעריכים מומחים משפטיים, הוא לא יוסגר לארצות הברית, הנפגעת העיקרית מוירוס האהבה. "אפילו לא ברור האם הוא ביצע את הפשע בפיליפינים", אומר מייקל טורן, תובע לשעבר במחלקה לפשעי אינטרנט וזכויות קניין רוחני במשרד המשפטים האמריקני. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by