בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הונאת ענק בארה'ב: חמישים מיליון דולר הולבנו בוול סטריט 

הונאת ענק בארה'ב: חמישים מיליון דולר הולבנו בוול סטריט

 
 
חדשות  נענע

על פי החשד, כמאה ועשרים איש מעורבים בפרשה, ביניהם נציגים של חמשת משפחות המאפיה הגדולות ביותר בניו יורק, אנשי משטרה, אנשי ממשל ומנהל חברות עיסקיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלטונות החוק בארצות הברית מאמינים כי חשפו את פרשת ההונאה הגדולה ביותר אי פעם בתולדות האומה: הערב (רביעי) נעצרו כמאה ועשרים אנשים שעל פי החשד מעורבים בפרשה.

לדברי מקורות בממשל, המשקיעים שהונו, הפסידו עד היום כחמישים מיליון דולר וללא חשיפת הפרשה, היו מפסידים עשרות מיליונים נוספים.

על פי החשד, הקבוצה שתכננה את ההונאה ביקשה לנצל את גל העליות שידעו מניות הטכנולוגיה בבורסות של ניו יורק בתחילת השנה וקודם לכן.

לפיכך, הקימו חלק מהנאשמים חברת השקעות בשם DMN שהחזיקה את רוב מניותיהן של ארבע חברות נוספות.

מהנתונים שמתקבלים בשעות אלה ניראה כי המדובר בחברות אינטרנט בהן השקיעו המעורבים בפרשה סכומים גדולים של כסף במטרה להעלות את ערך מניותיהן. במצב הזה, גויסו ברוקרים, פקידים ומנהלים באותן חברות לצורך מלאכת ה"שיווק" בפני הציבור הרחב.

בכך, כנראה, הצליחו משפחות המאפיה להוציא ולהלבין את הכסף שהושקע במניות בתחילה במטרה להעלות את ערכן. זאת, על ידי מכירת המניות לציבור הרחב.

בין העצורים בפרשה 57 : ברוקרים שפעלו ללא רישיון, 30 פקידים ומנהלים של חברות עיסקיות, שני רואי חשבון, עורך דין ונציגי משפחות המאפיה הידועות בניו יורק בונאנו, קולומבו וגאמבינו.

הפרטים פורסמו בסוכנות הידיעות "אי.פי.", ברשת הCNN ובחדשות ערוץ 2.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by