בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הכנסייה הבפטיסטית: אלוהים אוסר על נשים לשרת בתפקידי כמורה  

הכנסייה הבפטיסטית: אלוהים אוסר על נשים לשרת בתפקידי כמורה

 
 
חדשות נענע 


הכנס הגדול ביותר של הכנסייה הבפטיסטית קורא לאסור על נשים המבקשות לשרת כמנהיגות דתיות בטענה שהתנ"ך אוסר זאת. עצורים בהפגנות נגד הכנסייה על עמדתה נגד הומוסקסואליות, לסביות והפלות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הכנס הגדול ביותר של הכנסייה הפרוטסטנטית בדרום ארצות הברית עמד בסימן הקשחה של עמדות הכנסייה. הכנסייה הקשיחה את עמדתה כלפי נשים וקובעת כי הן אינן יכולות לשרת בתפקידי כמורה. הכנסייה מסבירה זאת בטענה כי התנ"ך אוסר זאת על נשים ומטיל את הכמורה על גברים בלבד.

מתוך 41 אלף כנסיות, רק 35 קהילות מונהגות על ידי נשים, כך שהכרזות מנהיגי הכנסייה הן רק השתקפות של המצב בשטח. הכנסייה גם יצאה נגד תופעת ה-"סייברפורנו" באינטרנט והומוסקסואליות ולסביות. בהפגנה סוערת מחוץ לבניין בו נערך הכינוס, נעצרו מספר מפגינים שהפגינו נגד מה שהם כינו "הגזענות של הכנסייה".

"על פי כתבי הקודש, רק גברים יכולים להיות כמרים", נכתב בדפי העמדה שחולקו על ידי הכנסייה לבאי הועידה הבפטיסטית. על פי התיאולוגיה הבפטיסטית, ישנם שני תחומים בהם האישה כפופה לגבר, משפחה וכמורה.

"זו לא שאלה של סמכות, אלא הנושא של דבר האל", אמר ג`יימס מריט, הנשיא הנבחר החדש של הועידה הדתית, "השליחות של כמורה היא לגברים בלבד".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by