בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שמגר עשוי להתמודד על הנשיאות 

שמגר עשוי להתמודד על הנשיאות

 
 
חדשות נענע 

בפגישה שערכו נציגי מפלגות 'שינוי' 'המפד"ל' ו'ישראל בעליה', אמר שמגר כי יסכים להתמודד עם יקבל תמיכה מיותר משלוש סיעות קטנות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאיר שמגר, נשיא בית המשפט העליון לשעבר אינו פוסל התמודדות על תפקיד נשיא המדינה מול מתמודד אחר אם תובטח לו תמיכתן של יותר משלוש סיעות קטנות.

עיתון `הארץ` מדווח הבוקר כי עד כה סברו במערכת הפוליטית ששמגר יסרב להכנס להתמודדות אם לא יזכה לתמיכתם של ראש הממשלה ושל יו"ר האופוזיציה אולם בשיחה שערכו שלושה ראשי סיעות עם שמגר הן העריכו כי יתכן ויכנס בכל זאת להתמודדות גם ללא תמיכתו של ברק.

חברי כנסת ממפלגות `שינוי`, `ישראל בעליה` וה`מפד"ל` נפגשו אמש עם שמגר וביקשו ממנו להצטרף להתמודדות בנימוק שהמדינה זקוקה לנשיא לא פוליטי. שלוש הסיעות ינסו לגייס לתמיכה בשמגר סיעה נוספת, ככל הנראה האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו, שתמכה עד כה במשה קצב.

במידה ומפלגה יתמכו בשמגר, משה קצב ייאלץ להסיר את מועמדותו ושמגר יתמודד מול שמעון פרס. מאיר שמגר סרב להתייחס לשיחה בינו ובין נציגי המפלגות: "הדברים שנאמרו בשיחה אינם אמורים להתפרסם".

עד כה נראה כי לשמעון פרס יתרון על משה קצב אך אם יימשך המשבר הקואליציוני המפלגות החרדיות יצביעו עבור קצב ואז המאבק צפוי להיות שקול.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by