בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרשת גונזלס: המשפחה מערערת 

פרשת גונזלס: המשפחה מערערת

 
 
חדשות נענע 

עורכי הדין קרובי המשפחה של גונזלס במיאמי הודיעו כי הם עומדים לערער על ההחלטה הקודמת של בית המשפט, ולבקש דיון בפני הרכב מלא של בית המשפט לערעורים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרשת אליאן גונזלס, הילד הקובני בן השש, לא מפסיקה להעסיק את אמריקה. לאחר דיונים משפטיים, החלטות משרד המשפטים, ערעורים, והמלחמות של הקהילה הקובנית במיאמי, נראה כי סוף סוף הפרשה קרובה לסיום.

עורכי הדין של קרוביו של אליאן גונזאלס הודיעו היום (חמישי) כי הם עומדים להגיש ערעור לבית המשפט הפדרלי במטרה להשאיר את הילד הקובני בארה"ב.

רשת הסי.אן.אן מדווחת כי במסיבת עיתונאים במיאמי הודיעו עורכי הדין כי הם עומדים לבקש דיון מיוחד בפני הרכב מלא של כל 12 השופטים של בית המשפט לערעורים באטלנטה.

כזכור, לפני כשבועיים תמך בית המשפט לערעורים בעמדת שירותי ההגירה שקבעו שרק אביו של אליאן, ולא קרובי משפחתו האחרים, יכולים להגיש בקשה בשמו למקלט בארה"ב.

בית המשפט החליט, עם זאת, לעכב את החזרתו של גונזלס לקובה למשך שבועיים, על מנת לאפשר לקרובי להגיש ערעור. כעת, במידה ויתקבל הערעור, יחליט בית המשפט האם להחזיר את המקרה לשלושת השופטים או לפסוק בעניין בעצמו. באם לא יתקבל הערעור יוחזר גונזלס לקובה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by