בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישי מבקש מברק 'ערבות' שיקיים הבטחותיו לש'ס 

ישי מבקש מברק 'ערבות' שיקיים הבטחותיו לש'ס

 
 
חדשות נענע 

בפגישתם היום (שישי) שאל יו"ר ש"ס את ראש הממשלה כיצד יוכל להיות בטוח שש"ס אכן תשותף בכל תהליכי קבלת ההחלטות. במקביל, דחה ברק את ישיבת הממשלה ביום ראשון, אז היו אמורים שרי ש"ס להיות מפוטרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, נתן לעצמו "ארכה" בפיתרון המשבר המתמשך עם ש"ס: ישיבת הממשלה שהיתה מתוכננת ליום ראשון, נדחתה. במקומה תתקיים רק ישיבת קבינט.

בישיבה היו אמורים שרי ש"ס להודיע על התפטרותם, או להיות מפוטרים בעקבות החלטתו של ראש הממשלה. במקומה, ככל הנראה יימשכו המגעים בין נציגי התנועה לנציגיו של ראש הממשלה.

היום (שישי) נערכה הפגישה הראשונה בין ברק לישי, מאז הודעות ההתפטרות. ראש הממשלה הגדיר אותה כ"פגישה טובה", אנשי ש"ס לעומת זאת העדיפו שלא לפזר אופטימיות. ככל הנראה הסכם הפשרה שיאפשר להמשיך ולקיים את הקואליציה הרחבה ייחתם בשלושת הימים הקרובים.
 
יו"ר ש"ס ביקש בה ערובה לכך שבסופו של המשבר, תהיה ש"ס שותפה מלאה לכל תהליכי קבלת ההחלטות בממשלה, כולל ההחלטות המדיניות. ישי איים עוד כי אם תנועתו לא תעורב בהכנת תקציב המדינה, היא תצביע נגדו.

ובתוך כך, שורת מפלגות הודיעו היום (שישי) כי הן דורשות תחנות רדיו סקטוריאליות משלהן, בעקבות הכוונה לאפשר לש"ס להכשיר את תחנות הרדיו הפיראטיות שלה. בין התנועות הדורשות חד"ש ו"ישראל בעלייה".

ישי אמר עוד הבוקר כי נקעה נפשו של העם מהמשא ומתן, ועל כן יש להכריע אותו לכאן או לכאן. הלילה דווח בגלי צה"ל על התקדמות בשיחות בין הצדדים, לאחר שיחות רצופות שנמשכו עד שלוש לפנות בוקר.

בצאת השבת אמורים להתכנס שרי האוצר, המשפטים והחינוך ולנסח את ההסכמים בעניין הסיוע שיינתן לרשת החינוך של ש"ס ולערוצי הרדיו של התנועה.

חברת הכנסת זהבה גלאון ממר"צ אמרה הבוקר לגלי צה"ל כי ההסכם שיושג בין ישראל אחת לש"ס יפגע במר"צ, אזי הם לא יהססו לפרוש מן הממשלה.

 
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by