בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וול סטריט: הנאסד"ק עלה ב-%1.3, הדאו ב-%0.3 

וול סטריט: הנאסד"ק עלה ב-%1.3, הדאו ב-%0.3

 
 
חדשות ביזנס פורטל

המניות הישראליות נסחרו במגמה מעורבת. מניית טכנומטיקס הובילה את הירידות עם צניחה של 37%

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מניות הטכולוגיה הכבדות הובילו את המדדים המובילים לעליות שערים בסגירה, לאחר יום מסחר תנודתי כשעננת חוסר וודאות באשר למדיניות הריבית של הפד תלויה מעל וול סטריט. מדד הדאו ג`ונס עלה ב-%0.25 לרמה של 10, 689 נקודות.

מדד הנאסד``ק עלה ב-%1.3 לרמה של 3,845 נקודות, לאחר שבשעות הבוקר רשם המדד ירידות שערים של עד כ-%1. המניות הישראליות נסחרו במגמה מעורבת שמניית טכנומטיקס מובילה את הירידות עם צניחה של .37%

בלטה מניית קוואלקום, יצרנית הרכיבים לתקשורת סלולרית, שנפלה ב-%12.8 לאחר שבנק צ`ייס H&Q הוריד את תחזית שלו לרווחי החברה, וכתב כי גם בעתיד הנראה לעין לא צפויות חדשות טובות.

גם מניות הבנקים סבלו מירידות שערים ומדד הבנקים של ה-S&P ירד ב-%5.3. זאת לאחר שבנק וואצ`ויה מצפון קרוליינה הודיע כי רווחיו לרבעון השני ולשנה כולה לא יעמדו בתחזיות וול סטריט. בתגובה צנחה מניית הבנק ב-%18. מניית J.P מורגן ירדה ב-%4, מניית סיטיגרופ איבדה ביותר מ-%3, ומניית אמריקן אקספרס ירדה ב-%2.5.

מנגד רשמו מניות הטכנולוגיה הכבדות עליות שערים כאשר מניית סיסקו הוסיפה %2, מניית מיקרוסופט עלתה ב-%2.7, מניית מוטורולה טיפסה %5.6, ומניית לוסנט עלתה ב-%5.7 לאחר שהחברה הודיעה כי זכתה בחוזה בהיקף של 1.5 מיליארד דולר לאספקת תשתיות תקשורת ל-Wireless Verizon מיזם הסלולר של בל אטלנטיק ו-וודאפון הבריטית.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by