בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
100 ימים לשביתת הרופאים 

100 ימים לשביתת הרופאים

 
 
חדשות נענע 

הליך הגישור ימשך שבוע נוסף מעבר למתוכנן בניסיון למצוא פתרון לשביתה המתמשכת. שני הצדדים מביעים פסימיות באשר לסיכויי ההצלחה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היום (שישי) מלאו מאה ימים לשביתת הרופאים. השיבושים והעיצומים במערכת הבריאות יימשכו גם ביום ראשון, כאשר הרופאים ישביתו את חדרי הניתוח ומחלקות אשפוז יום כירורגי בכל בתי החולים בארץ.

במקביל לעיצומים, נמשך תהליך הגישור בין ראשי ההסתדרות הרפואית לנציגי אגף התקציבים והממונה על השכר במשרד האוצר. עיתון הארץ מדווח כי במקור אמור היה הליך הגישור להימשך שבועיים, אולם השבוע החליטו המגשרים, מוטי מירוני ומיכאל פדרמן, בהסכמת הצדדים על הארכת התהליך בשבוע נוסף, בתקווה שתחול התקדמות במשא ומתן.

רופאים וגורמים באוצר מביעים פסימיות באשר לסיכויי הצלחת התהליך לאור הפערים הגדולים בין הצדדים. הבוקר אמר הממונה על השכר באוצר, יובל רכלבסקי, לגלי צה"ל כי דרישות הרופאים מוגזמות וכי עליהם להתגמש כדי למנוע סיכון חיי אדם. דוקטור יורם בלשר, יושב ראש ההסתדרות הרפואית, אמר כי אם לא תושג הסכמה יחריפו הרופאים את עיצומיהם.

משרד הבריאות פירסם נתונים על הנזקים שנגרמו עד עתה משביתת הרופאים: 21 אלף ניתוחים נידחו, יותר מ-360 אלף ביקורים במרפאות בוטלו, ולבתי החולים הציבוריים נגרם נזק של יותר מ-200 מיליון שקל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by