בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כתב אישום נגד השר לשעבר אביגדור קהלני 

כתב אישום נגד השר לשעבר אביגדור קהלני

 
 
חדשות  נענע

פרקליטת המדינה החליטה להגיש כתב אישום כנגד השר לביטחון פנים לשעבר, יועצו הקרוב ועורך דינו של עופר נמרודי. האישומים: הפרת אמונים וקבלת טובות הנאה מעופר נמרודי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרקליטת המדינה, עדנה ארבל, החליטה להגיש כתבי אישום נגד השר לביטחון פנים לשעבר, אביגדור קהלני, יועצו הקרוב, יוסי לוי, ועורך דינו של עופר נמרודי, לשעבר יו"ר מעריב, יוסי כהן.

השר קהלני יואשם כי הפר אמונים לאחר שהעביר לעופר נמרודי מידע מתוך החקירה המשטרתית שהתנהלה נגדו בעניין האזנות הסתר. קהלני הוא החשוד הבכיר ביותר מקרב המערכת הפוליטית והשלטונית שנחשד בפרשת נמרודי, שהרי בתור השר לביטחון פנים, הוא היה הממונה עליה.

העיתון "גלובס" מפרסם במהדורת האינטרנט שלו כי מעבר לעבירת הפרת האמונים, יואשם קהלני בביצוע עבירה של קבלת טובות הנאה, מאחר ובתמורה למידה, הובטח למנותו לדירקטוריון בקבוצת הכשרת היישוב.

עוד הוחלט להגיש כתבי אישום נגד ניצב בדימוס יוסי לוי, לשעבר ראש אגף החקירות במשטרה ועוזרו הבכיר של קהלני במשרד לביטחון פנים. לוי חשוד כי לאחר פרישת קהלני מתפקידו, העביר לקהלני מידע בעניין חקירת נמרודי, שהגיע בסופו של דבר ליו"ר מעריב לשעבר בעצמו.

גם עו"ד יוסי כהן, פרקליטו של נמרודי, יתמודד בבית המשפט עם כתב אישום על שיבוש הליכי חקירה. עו"ד כהן, כמו גם כל שאר המעורבים, מכחישים מכל וכל את החשדות נגדם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by